Zaczniemy od tego, że to nie jest artykuł, w którym powiemy o garniturze, eleganckich butach dla sztywniaków czy białej koszuli w zestawieniu z niezbędnym krawatem, To zdecydowanie tekst o tym, jak się ubrać, żeby zrobić wrażenie na ważnej osobie, a przy tym czuć się sobą, czyli wygodnie i komfortowo.

Chciałbyś zaimponować dopiero poznanej dziewczynie? Umówiłeś się na randkę z koleżanką z klasy? A może zbliżają się urodziny babci? Każda z tych okazji oraz wiele innych spotkań rodzinnych czy z przyjaciółmi to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale też konieczność odpowiedniego ubioru, o który powinien zadbać każdy, kto chce być postrzegany za spoko gościa. Co więc powinieneś mieć w szafie, aby zawsze wyglądać dobrze?

TOP 1 – czyste buty

Może trudno w to uwierzyć, ale kobiety (nawet twoje koleżanki!) bardzo zwracają uwagę na buty, często nawet sobie nie zdając z tego sprawy. I nie chodzi tu o szczególny model, panujące trendy czy metkę z ceną, ale o to, aby były czyste. Brudne, podziurawione, stare buty to wizytówka gościa, który nie dba o swój wygląd, a przecież nie takie wrażenie chce robić ktoś, kto pragnie dobrze wypaść przed innymi. Jeśli więc zależy Ci na tym, żeby zrobić dobre wrażenie – biegnij do sklepu po buty!

TOP 2 – koszulka

Kolejnym elementem garderoby, który robi dobre wrażenie jest odpowiednia koszulka, czyli taka, która ma świeże kolory, jest bez dziur, nie posiada wyciągniętego i spranego kołnierzyka, no i co najważniejsze – jest czysta. Doskonale na każdą okazję sprawdzą się nigdy nie wychodzące z mody koszulki polo. To model idealny na imieniny cioci, randkę, do szkoły i na święta. Jednym słowem każda okazja jest dobra by ją włożyć i przy każdej okazji wygląda doskonale. Wystarczy w szafie mieć białą, czarną i jedną w swoim ulubionym kolorze by zawsze wyglądać świetnie.

TOP 3 – jeansy

Przy spodniach sytuacja wygląda zupełnie inaczej niż przy butach czy koszulkach, bo tu mamy przyzwolenie na dziury i przetarcia. Najważniejsze, aby były czyste i nowe, czyli nawet jeśli przetarte to w stanie, który jest dopuszczalny przez modę i aktualnie obowiązujące trendy.

Podsumowując powyższe TOP 3 warto pamiętać, że czyste, schludne ubranie to podstawa, która zawsze robi dobre wrażenie. Nie ma znaczenie cena, marka czy fason – każdy super gość może z dumą nosić ubranie, które jest przede wszystkim nowe i czyste.