Współczesny człowiek odczuwa ogromną chęć zwiedzania świata, a podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i komfortowe. Ponadto nawet najfajniejsze wycieczki nie muszą drenować naszych kieszeni, a „tanio” nie oznacza konieczności zawierania niezliczonych, jakościowych kompromisów. Wyjazdy studenckie organizowane przez profesjonalne studenckie biuro podróży Student Travel są na to najlepszym dowodem! Gdzie, kiedy, z kim i za ile? Już piszemy!

Majówka i wakacje po studencku

Każda przerwa od nauki jest dobra, by gdzieś wyjechać. Wycieczki dla studentów organizowane są więc przede wszystkim w okresie majówek oraz podczas trzymiesięcznych (oczywiście dla tych, którzy wszystko zdali w terminie) wakacji, a także zimą: w przerwie świąteczno – noworocznej i podczas ferii (tak, tych po sesji). Zima prawie za nami! Czas więc pomyśleć o wiośnie i lecie. Gdzie się wybrać?

Kierunek: Europa

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z podróżowaniem? Najwyższy czas, bo… kiedy, jak nie teraz?! Na dobry początek poznaj Europę. To mnóstwo niezwykłych miejsc, oferujących różnorodne atrakcje, zapierające dech w piersiach widoki i niezapomniane przeżycia. Oto kilka najgorętszych kierunków, które sprzedają się jak świeże bułeczki (te z glutenem).

Chorwacja

W ostatnich latach to zdecydowanie wakacyjny kierunek numer jeden! Gwarancja wyśmienitej pogody i ciepłej wody, wyjątkowych krajobrazów (bliskość wody i gór robi wrażenie nawet na najbardziej niewrażliwych na tego typu uroki) oraz imprezowych klimatów przyciąga co roku rzesze letników. Lubimy Chorwację za pozytywne nastawienie do życia i turystów oraz ceny porównywalne do tych w Polsce.

Grecja

To państwo stworzone do wypoczywania – nieważne, czy na lądzie, czy na wyspach, ważne, że na pięknych plażach, nad błękitnymi wodami jednego z aż czterech mórz, do których dostęp ma Grecja. To również kraj do zwiedzania – długa historia i bogate dziedzictwo kulturowe gwarantują turystom niezwykłe spotkanie z pradziejami.

Włochy

Lubicie aktywny wypoczynek i pyszne jedzenie? Włochy to doskonały kierunek dla osób lubiących sporty wodne, plażowanie (w przerwach od uprawiania sportów), sjesty, pizzę i znowu sporty wodne, plażowanie i… można by tak na okrągło! A wieczorem na dyskotekę!

Albania

To kraj szerokich, piaszczystych plaż, turkusowych wód Morza Jońskiego i Adriatyckiego oraz malowniczych przełęczy. Albania wciąż czeka na turystyczny boom, który zbliża się wielkimi krokami. Warto ją więc odwiedzić i odkryć, zanim zdetronizuje Chorwację i zacznie być oblegana przez turystów.

Objazdówki i intensywne zwiedzanie

To propozycja dla osób maksymalnie ciekawych świata. Wybierając jedną z takich wycieczek przekonacie się jak wiele można zobaczyć w ciągu kilku dni. Student Travel oferuje wycieczki połączone z intensywnym zwiedzaniem m.in. na Bawarię, Amsterdamu i Paryża, do Włoch, czy Szwajcarii. Nowością jest TRIP do Rosji, podczas którego poznasz Moskwę, Petersburg oraz białoruski Mińsk.

Nie ważne gdzie, ważne z kim!

O finalnej ocenie wycieczki decyduje nie tylko jej destynacja, komfortowa podróż i wygodny nocleg, ale również… towarzystwo. Zazwyczaj na ten niezwykle ważny element wakacji mamy niewielki wpływ. W przypadku wyjazdów ze Student Travel jest inaczej! Oferta biura podróży skierowana jest bowiem przede wszystkim do studentów, a także osób, których pesel wskazuje na wiek pomiędzy 18. a 30. rokiem życia. Czyli możemy wrzucić na luz i cieszyć się wyjazdem, nie martwiąc się o to, że zbudzimy niemowlaka lub przeszkodzimy w poobiedniej drzemce starszej pani.

Tanie wycieczki, czyli ile to kosztuje?

Doskonała relacja jakości usług do ich ceny to jeden z tych aspektów, które decydują o atrakcyjności oferty danego biura podróży. Student Travel dokłada wszelkich starań, by tanie wycieczki, były równocześnie maksymalnie komfortowe, gwarantowały wysokiej jakości, bezpieczną podróż (autokarem lub samolotem) oraz wygodne miejsca noclegowe.

Ceny wycieczek dla studentów zaczynają się od około 300 – 400 zł, np. za trzydniowy wyjazd do Pragi, czy Lwowa. W przedziale cenowym od 700 do 1300 zł znajdziemy szeroki wybór wyjazdów w różne zakątki Europy – w zasięgu Twoich rąk (i portfela!) jest m.in. Portugalia, Włochy i Grecja. Masz więcej kasy na koncie? Możesz zdecydować się na droższe i dłuższe wyjazdy, obejmujące podróż nowoczesnym autokarem lub samolotem, zwiedzanie, plażowanie i imprezowanie w najciekawszych zakątkach Europy.

Wejdź na stronę student.travel.pl i zapoznaj się z pełną ofertą wyjątkowych wycieczek dla studentów.