Urodziny w życiu każdego z nas są jedną z lepszych okazji do świętowania. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że to nasze 30-ste urodziny są momentem przełomowym. Taka impreza jest szczególna, a zaproszeni goście doskonale zdają sobie z tego sprawę. Nic więc dziwnego, że poszukują oni przez dłuższy czas idealnego prezentu. Co więc warto kupić na 30-ste urodziny dla niej i dla niego?

Co warto kupić na 30-ste urodziny kobietom?

W przypadku kobiet impreza z okazji 30-stych urodzin nie zawsze jest najprzyjemniejsza. Często, choć panie pokazują, że świetnie się bawią i cieszą się towarzystwem swoich bliskich, to jednak pojawia się i taki moment, w którym po zakończeniu całego przyjęcia, panie poświęcają czas na analizowanie swojego dotychczasowego życia. Nie da się ukryć, że kobiety nieco gorzej reagują na upływający czas niż panowie, a co za tym idzie, warto wybrać dla nich taki prezent, który pokaże im dokładnie, że po 30-stce życie dopiero się zaczyna. Na co więc warto zawrócić uwagę wybierają prezent dla niej na 30-ste urodziny? Otóż:

  • markowe szpilki- panie po 30-stce często przechodzą przez diametralne zmiany. Zdarza się nawet, że rezygnują one z ulubionych butów na obcasie, gdyż uważają, że one im po prostu nie pasują. Nic bardziej mylnego! Panie po 30-stce powinny jeszcze mocniej akcentować swoją kobiecość i podkreślać swoje atuty. Wobec tego wybierając dla nich prezent, warto zdecydować się na markowe szpilki. Tego typu buty być może przywrócą kobietom wiarę w siebie i zachęcą do pokazywania najlepszej wersji samej siebie.
  • perfumy z feromonami- panie po 30-stce uważają, że na randki i związki jest już dla nich zbyt późno. Niemniej jednak warto sprezentować im na 30-ste urodziny perfumy z feromonami, by panie szybko przekonały się o tym, że w dalszym ciągu mają w sobie „to coś” co przyciąga. Taki prezent z pewnością będzie udany.

Pomysłów na prezent na 30-urodziny kobiet jest wiele. Możemy nawet zainspirować się stroną: https://inspiracjeferrero.pl/nasze-inspiracje/prezent-30-urodziny Z pewnością znajdziemy tam jeszcze wiele, ciekawych rozwiązań na 30-ste urodziny pań.

Co warto kupić panom na 30-ste urodziny?

Nie da się ukryć, że wybór prezentu dla panów na 30-ste urodziny jest o wiele łatwiejszy. Panowie bowiem cieszą się kolejnymi urodzinami i nie rozmyślają na temat tego, co przyniesie im przyszłość. Tak naprawdę więc w ich przypadku sprawdzi się dosłownie wszystko. Można skusić na to, by zakupić konkretny element garderoby- koszulę lub marynarkę, ale także i niewielkie dodatki do stylizacji jak np. krawat lub muchę. Dodatkowo w sklepach znajdziemy także dość śmieszne i nieoczywiste zestawy prezentowe, które również wyjątkowo panów ucieszą. Pamiętajmy również o tym, że każdy mężczyzna kocha gadżety. Wobec tego każda elektronika, czy niewielki zestaw naprawczy z pewnością szybko przypadną panom do gustu. Nie zapomnijmy jednak o tym, by do naszego prezentu dorzucić wyjątkowe słodkości i czekoladki- panowie od zawsze za nimi wyjątkowo przepadali.