Chusty wielofunkcyjne zwane też kominami znają chyba wszyscy miłośnicy sportu. Dla osób aktywnych fizycznie to fantastyczne rozwiązanie, które doskonale chroni przed zimnem, i które można stosować na wiele różnych sposobów. Ze względu na ich uniwersalność, stały się też świetną alternatywą dla zwykłych maseczek. Dlaczego naprawdę warto wyposażyć się w takie chusty? W jaki sposób można je zakładać? Dlaczego powinni o nich usłyszeć także przedsiębiorcy? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, czytajcie do samego końca.
.

Chusty wielofunkcyjne – co to jest?

Chusty wielofunkcyjne to po prostu materiał zszyty lub połączony bezszwowo w taki sposób, że tworzy tubę. Takie kominy wykonane z różnej grubości materiału można dobrać do własnych potrzeb, a także do pory roku. Ogromną zaletą chust wielofunkcyjnych jest to, że można je stosować na bardzo wiele sposobów.

Chusta jako…

Dziś chyba najbardziej uniwersalnym sposobem wykorzystania chust jest naciąganie ich na nos, żeby mogły zastąpić maseczkę. Ale można je zakładać także jako:

  • czapkę – wystarczy wywinąć komin na lewą stronę, skręcić w połowie i nałożyć jedną połowę na drugą. W ten sposób powstaje czapka, która chroni głowę przed zimnem.
  • Szalik – chusta wielofunkcyjna nałożona na szyję, pełni funkcję szalika. Zabezpiecza przed wiatrem i ogrzewa.
  • Kominiarkę – jeśli z przodu nałożysz komin na nos, a z tyłu naciągniesz na głowę aż do czoła, zamienisz swoją chustę wielofunkcyjną w kominiarkę.
  • Gumkę do włosów – osoby, które mają dłuższe włosy chętnie wykorzystują komin jako gumkę, którą można je związać.
  • Opaskę na włosy – chusty wielofunkcyjne zrolowane i naciągnięte na głowę, z powodzeniem zastępują opaskę do włosów.,
  • Opaskę na nadgarstek – ostatnie zastosowanie to okręcenie komina wokół nadgarstka, tak by zamienić go w opaskę na nadgarstek.

Jak widać takie chusty są naprawdę bardzo uniwersalne i można je wykorzystywać zarówno latem, jak i zimą. Ale to nie jedyna zaleta takich kominów. Warto podkreślić, że są trwałe, wygodne i zajmują naprawdę niewiele miejsca. Można zabrać je ze sobą wszędzie, a kiedy nie chcesz ich używać, możesz je po prostu złożyć w niewielką kostkę i schować do kieszeni. Co więcej, nie wymagają specjalnego traktowania. Spokojnie można je prać z innymi rzeczami w pralce. Do tego są tanie i naprawdę świetnie chronią przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak chłód, wiatr czy słońce.

Chusty wielofunkcyjne jako gadżet reklamowy

Mówiąc o tym, jak można wykorzystać chusty wielofunkcyjne trzeba wspomnieć także o ich funkcji promocyjnej. Chusty z nadrukiem logo firmy to dokonały gadżet reklamowy. Jeśli logo nie jest zbyt duże, klient na pewno ucieszy się z tak uniwersalnego i praktycznego upominku.

Przedsiębiorcy mogą też zamówić kominy z logiem dla swoich pracowników. Wielu chętnie zamieniłoby maseczki właśnie na chusty wielofunkcyjne. W przypadku pracowników sklepu dodatkowo chusty będą ich wyróżniać, ułatwiając klientom zwrócenie się do nich o pomoc.

Kominy wielofunkcyjne ceny

Na koniec wspomnimy o cenach. Oczywiście w różnych sklepach chusty wielofunkcyjne mają różne ceny. W Drukarni Creative Partner ceny kominów z nadrukiem wynoszą:

  • 14,90 zł(netto)/ szt. (130 g)
  • 34,90 zł (netto)/szt. (260 g)

Do wyboru mamy dwa warianty – jeden z cieńszego, drugi grubszego materiału. Wymiary kominów to 28 cm x 53 cm. Cieńsze chusty są bezszwowe i cięte gilotyną, natomiast grubsze tradycyjnie mają szwy. Wytrzymały, a przy tym przewiewny materiał wysokiej jakości zapewnia świetną wentylację i wysoki komfort użytkowania. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się osobiście jak wygodne i praktyczne są nasze chusty wielofunkcyjne, czas to zmienić. Zapraszamy do Drukarni Creative Partner po Twój własny komin z nadrukiem!