Walentynki są wyjątkowym świętem. Tego dnia można udowodnić drugiej połówce, jak bardzo jest przez nas kochana i doceniana. Mimo iż w lutym znaczna część sklepów oferuje klientom produkty związane ze świętem zakochanych, wybór odpowiedniego prezentu wcale nie jest prosty. Co kupić chłopakowi na walentynki? Jak zaskoczyć partnera niebanalnym podarunkiem?
.

Prezenty na walentynki — książki, płyty i gry

Co kupić na walentynki partnerowi? Dla fana literatury dobrym prezentem okaże się z pewnością książka. W zależności od preferencji i zainteresowań mężczyzny może to być horror, kryminał, powieść fantastyczna, a także poradnikowa, pozwalająca poszerzyć wiedzę z danego zakresu lub rozwinąć pasje. Kolejny pomysł na walentynki, który spodoba się niejednemu chłopakowi, to gra — na konsolę bądź komputer. Jeśli wasz partner nie czyta książek lub nie interesuje się grami, możecie zdecydować się na zakup płyty z muzyką jego ulubionego zespołu. Nie znacie jego muzycznych zainteresowań? Mamy również inne propozycje.

Zadbaj o wygląd swojego mężczyzny

Kosmetyki to także świetny prezent na walentynki dla niego. Warto zdecydować się na coś, czego wasza sympatia regularnie używa. Może to być balsam po goleniu, krem, serum albo ulubiony zapach. Mężczyznom, którzy posiadają brodę, z pewnością spodoba się specjalny zestaw pielęgnacyjny, złożony z odżywki, balsamu, olejku oraz specjalnej szczotki do zarostu.

Personalizowane prezenty dla koneserów

Wciąż nie wiecie, co kupić na walentynki partnerowi? Prawdziwi koneserzy whisky z pewnością ucieszą się na widok gadżetów do degustacji tego trunku. Eleganckie piersiówki, karafki w interesujących kształtach czy wysokiej jakości kości do chodzenia stanowią więc świetny prezent na walentynki dla niego.

Możecie zdecydować się także na personalizowany upominek. Kalendarz ze zdjęciami ze wspólnych wyjazdów, koszulka lub kubek z fotografią i romantycznym napisem okażą się wspaniałą pamiątką i długo będą przypominać sympatii o tym wyjątkowym dniu.

Pomysłem na prezent prosto od serca jest także walentynka, którą możecie wysłać pocztą. Taka niespodzianka z pewnością zaskoczy partnera, który doceni romantyczny gest. Wierszyki na walentynki kartki walentynkowe znaleźć można w internecie, warto jednak poświęcić trochę czasu i napisać kilka słów od siebie.

Prezenty na walentynki — bilety na wyjątkowe wydarzenia

Prezenty na walentynki dla niego mogą mieć również formę wejściówek i biletów. Jeśli wiecie, że wasz mężczyzna od dawna chce wybrać się na paintball, mecz czy gokarty, dlaczego by mu tego nie ułatwić? Świetnym prezentem na walentynki dla mężczyzny będzie także wspólny wyjazd lub wakacje. Może właśnie tego wam brakuje?

Święto zakochanych daje okazję do wyrażenia uczuć i pokazania drugiej osobie, jak bardzo jest kochana. Warto poświęcić czas na zorganizowanie w tym dniu czegoś wyjątkowego. Druga połówka z pewnością doceni wasze starania.