Wybór studiów jest jednym z trudniejszych w życiu. Weź pod uwagę to, co dają szkoły prywatne!

W Polsce, szczególnie wśród starszych pokoleń panuje stereotyp mówiący o wyższości uczelni państwowych nad innymi. Prawdą jest, że kiedy szkoły prywatne powstawały, nie od razu odnosiły sukcesy, trudno było im się przebić przez renomę, jaką cieszyły się uniwersytet i politechnika. Po latach ciężkiej pracy uczelnie prywatne wypracowały sobie wysoki standard nauczania i poszerzyły ofertę, co przekonało potencjalnych kandydatów, że warto na nich studiować. Obecnie można znaleźć na nich kierunki, których kiedyś nie oferowały uczelnie państwowe tak, jak na przykład prawo. Dzięki możliwościom, jakie stwarza uczelnia prywatna, studentami mogą zostać nawet ci, którym matura nie poszła na tyle dobrze, aby mogli się dostać na wymarzony kierunek. Można aplikować również we wrześniu, kiedy szkoły państwowe mają zamknięte listy.


Nowe szkoły powstają jak „grzyby po deszczu”, nie wszystkie jednak osiągają dobry poziom i nie wszystkie dają radę się utrzymać. Wybierając uczelnię dla siebie, dobrze jest wziąć pod uwagę tylko te, które mają doświadczenie i osiągają sukcesy. W Łodzi godną polecenia szkołą jest Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. W swojej ofercie posiada aż 23 kierunki, które możesz znaleźć na stronie www.ahe.lodz.pl. To uczelnia z tradycją, która działa nieprzerwanie od 25 lat i wykształciła już ponad 81 tysięcy zadowolonych absolwentów. Jej prestiż potwierdzają otrzymane przez nią liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. W 2018 roku uczelnia zdobyła Certyfikat Studia z Przyszłością, Certyfikat Nadzwyczajny „Laur Innowacji”, Certyfikat Uczelnia Liderów oraz znak Uczelnia Wyższa Roku 2018.
Na AHE możesz rozpocząć studia I stopnia, II stopnia, studia on-line, a także studia jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe.
Dzisiejsze uczelnie prywatne zdobywają wysokie miejsca w rankingach uczelni. Świadczy to o ich poziomie i jest nagrodą za zaangażowanie pracowników oraz samych studentów, którzy ciężko pracują na wspólny sukces. Dołącz do tego grona i zapoznaj się również z ofertą studiów podyplomowych na AHE – https://www.ckp-lodz.pl/.