Czy świat może zapomnieć o tak charyzmatycznej wokalistce, jaką bez wątpienia była Amy Winehouse? No, no, no! Jej piosenki do tej pory elektryzują radiostacje na całym świecie, a niektóre szlagiery nadal nie schodzą z czołowych pozycji na listach przeboju. To właśnie w hołdzie dla tej wybitnej artystki, w Polsce jest organizowana trasa koncertowa Forever Amy – a celebration of the music of Amy Winehouse. Bilety są dostępne w największych sieciach sprzedaży internetowej, jednak zachęcamy do tego, by pomyśleć o ich zakupie jak najszybciej. W niektórych przypadkach zostały naprawdę ostatnie sztuki.
.

Amy Winehouse – dlaczego to postać legendarna?

Wokalistka pochodząca z Londynu była znana głównie ze swojego ekspresywnego wokalu kontraltowego. Głębokie teksty odnosiły się do jej własnych przeżyć duchowych i emocjonalnych. Takie połączenie tworzy obraz jednej z najbardziej charyzmatycznych wokalistek, jakie wydała ziemia brytyjska. Światu dała się poznać poprzez debiutancki album zatytułowany Frank (2003). Jej twórczość inspirowana jest muzyką jazzową, a najznamienitsi znawcy takiego gatunku porównywali jej zdolności do największych tuz jazzu.

Forever Amy Winehouse bilety

Jeżeli chodzi o polską trasę Forever Amy – a celebration of the music of Amy Winehouse w 2020 roku to będzie to projekt realizowany przez znamienitych muzyków, którzy największe hity artystki zaaranżowali na swój własny sposób. Do udziału w tym projekcie muzycznym zaproszono Albe Plano – wokalistkę jazzową, która perfekcyjnie odnajduje się w swojej roli i doskonale oddaje barwę głosu i charakter wokalny Amy. Podczas koncertów z pewnością nie zabraknie największych hitów z repertuaru Amy Winehouse. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a jeśli chodzi o listę wydarzeń, to odbędą się kolejno:

  • 05 – Wrocław (Centrum Koncertowe A2)
  • 05 – Poznań (Tama)
  • 05 – Gdańsk (stary Maneż)
  • 05 – Warszawa (Progresja)
  • 05 – Kraków (Klub Studio)
  • 05 – Łódź (Klub Wytwórnia)

Gdzie kupić bilety na Forever Amy – a celebration of the music of Amy Winehouse

To z pewnością gratka dla wszystkich fanów muzyki Amy Winehouse. Bilety warto kupić jednak wcześniej, ponieważ zainteresowanie jest ogromne, a hale koncertowe, które wynajęto na wydarzenie, choć bardzo pojemne, mają mimo wszystko ograniczoną liczbę miejsc. Na całe szczęście wejściówki są dostępne w sprzedaży internetowej, a co za tym idzie, ich zakup jest bajecznie prosty.

Skoro mamy już wszystko wyjaśnione, chcieliśmy zaprosić Was na koncert pełen emocji, na którym z pewnością będzie można spotkać ducha Amy Winehouse oraz posłuchać ponadczasowej muzyki, którą artystka pozostawiła nam po sobie. To, jak z kim widzimy się we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Łodzi?