Ile trwa kurs robienia paznokci w Tarnowie?

Chciałaś rozpocząć swoją karierę w branży związanej z urodą, ale nie wiesz od czego zacząć? Szukasz kursu, który otworzy przed Tobą nowe ścieżki zawodowe? Zapoznaj się z ofertą szkoły medycznej SIGMA, która przygotuje Cię w pełni do roli kosmetyczki specjalizującej się w stylizacji paznokci!

Estetyczne paznokcie dla każdego

Era paznokci przeciągniętych lakierem w jednym kolorze powoli odchodzi w zapomnienie, a coraz modniejsze stają się paznokcie z wymyślnymi ozdobami, których kształt i kolor zmieniamy co miesiąc. Nie byłoby to możliwe bez metody żelowego lub hybrydowego przedłużania paznokci – za pomocą bezpiecznych materiałów jesteśmy w stanie stworzyć podstawę do pomalowania i wystylizowania w taki sposób w jaki tylko chcemy!

W internecie znajdziemy wiele inspiracji, a dobrze zrobione paznokcie będą idealnym dopełnieniem stroju na wielkie okazje takie jak urodziny, studniówka czy ślub.

Dlaczego warto wybrać kurs robienia paznokci?

Kurs paznokci trwa 26 godzin lekcyjnych – w tak krótkim czasie możesz zdobyć fach w rękach i od razu zbudować sobie bazę klientek, które z pewnością wrócą!

Stylizacja paznokci wymaga precyzji i cierpliwości, jednak efekty są zniewalające i warte każdych pieniędzy, dlatego nie czekaj i sprawdź, czy oferta tego szkolenia jest w Twoim zasięgu!

W ramach tego kursu otrzymasz niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną, co pozwoli Ci na pracę w salonie kosmetycznym, gdzie będziesz mogła pochwalić się doświadczeniem. W ciągu szkolenia dowiesz się wszystkiego także o pielęgnacji dłoni, chorobach i budowie paznokcia, tego jak wypełniać i przedłużać paznokcie, jak utwardzić ich płytkę a także jak je udekorować.
Szkoła zapewnia wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, dlatego poza opłatą za 26 godzin lekcyjnych nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
Cały kurs zwieńczony jest wręczeniem certyfikatu i zaświadczenia MEN, co świadczy o Twoich umiejętnościach zdobytych w ciągu szkolenia.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić branżę, czy dopiero zastanawiasz się nad swoją ścieżką, to ten kurs jest dla Ciebie!

W szkole medycznej Sigma znajdzie się miejsce dla każdego, a kurs przygotowany jest dla każdej grupy wiekowej. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet chcących rozwijać swoje umiejętności i pomóc sobie i innym kobietom poczuć się dobrze w swojej skórze! Aby poznać szczegóły zapraszamy na stronę https://sigma.org.pl/miasto/debica/oferta-debica/kursy-debica/kurs-przedluzania-paznokci-debica