Wszyscy z utęsknieniem czekają na wakacje. To czas, kiedy można, a nawet trzeba, oderwać się od szarej rzeczywistości i spróbować czegoś nowego. Rejsy żeglarskie na Mazurach łączą w sobie wyśmienitą zabawę z nabywaniem praktycznych umiejętności i są ciekawą propozycją dla każdego, także dla całych rodzin.

Przeżyj niezapomniane wakacje życia

Rutyna i przyzwyczajenie nie są dobrymi doradcami odnoście planów wakacyjnych. Wbrew pozorom nie trzeba też jechać za granicę, aby poczuć ekscytację i doświadczyć czegoś niezwykłego. Warto podjąć wyzwanie i rozpocząć swoją przygodę z żeglowaniem. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, przeszkodą nie będzie ani wiek, ani brak doświadczenia, ani też kiepska sprawność fizyczna.

Wakacje pod żaglami okazują się tak naprawdę dla każdego, kto tylko ma odwagę wejść na pokład, natomiast niezapomniane wrażenia są gwarantowane. Wspólne rejsy to wielka przygoda, a jednocześnie nauka współpracy i budowania więzi pomiędzy ludźmi, którzy nawet wcześniej się nie znali. To również ciekawa propozycja na niebanalne kolonie dla dzieci.

Mazurski obóz pod żaglami 2018!

Mazury przyciągają nieustannie nowych fanów żeglowania, ponieważ na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nie ma szans, aby się nudzić. Już sama możliwość żeglowania daje mnóstwo radości i zadowolenia, a zarazem jest wyjątkowo emocjonującym doświadczeniem. Jednak obóz żeglarski na Mazurach oznacza także świetną zabawę przy szantach i wieczornym ognisku. Trudno też oprzeć się urokowi przyrody mazurskiej, a odkrywanie nowych portów bądź dzikich plaż doda smaczku wakacjom pod żaglami.

Szkoła Żeglarstwa PuntoVita organizuje obozy żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pozwolą na aktywny oraz niezwykle przyjemny odpoczynek. Nie trzeba również martwić się o bezpieczeństwo, które zapewni doświadczona załoga jachtu, a jeszcze przed wejściem na pokład przeszkoli nowicjuszy w zakresie bezpiecznego zachowania na jachcie. Oprócz rejsów typowo turystycznych można także skorzystać z rejsów szkoleniowych, aby uzyskać patent żeglarza jachtowego i samodzielnie oddać się pasji żeglowania.

Relacja z obozu na Mazurach: https://matfiz24.pl/obozy-zeglarskie-dla-mlodziezy-mazury