W obecnej sytuacji tradycyjna edukacja szkolna jest czasowo zawieszona, a zajęcia przeniesione są do Internetu. W dużej mierze na barki zabieganych rodziców przerzucono czuwanie i opiekę nad prawidłowym przebiegiem procesu zdobywania wiedzy przez swoje pociechy. Nauka online i pomoc dziecku w prawidłowym zrozumieniu poszczególnych zagadnień to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli w grę wchodzi język angielski – przedmiot, który przez większość rodziców nie był poznany na etapie wczesnoszkolnym. Jak zatem wesprzeć naukę angielskiego u swojego dziecka? Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest wykorzystanie nowoczesnej metody, jaką są karty edukacyjne. Można z nich sprawnie korzystać w domu z takim samym efektem, jak podczas zajęć w szkole z nauczycielem. Przekonaj się o ich edukacyjnej mocy już teraz!
.

Twoje dziecko właśnie rozpoczęło swoją przygodę z językiem angielskim, a Ty martwisz się, że podczas zdalnego nauczania będzie miało braki już na początku edukacji? Zapewnij mu lepszy start w przyszłość! Postaw na karty edukacyjne do angielskiego. Te genialne pomoce dydaktyczne niosą ze sobą wiele korzyści. Poznaj je wszystkie!

  • Fiszki opracowane są przez nauczycieli angielskiego posiadających wieloletnie doświadczenie,
  • powstały z myślą o dzieciach i młodzieży,
  • sprawdzą się doskonale podczas nauki w domu – u najmłodszych nawet w trakcie zabawy,
  • dzięki nim Twoje dziecko ma możliwość poszerzenia i utrwalenia słówek angielskich.

Dzięki uporządkowanym tematycznie słówkom Twoje dziecko szybko przyswoi podane na planszach edukacyjnych zwroty po angielsku, które z powodzeniem wykorzysta w codziennym życiu.

Czasy angielski – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Masz trudności w rozpoznaniu użytego czasu angielskiego w zdaniu? Pomyśl o swoim dziecku, które czeka egzamin ósmoklasisty – ono także może mieć z tym problem. Nie dopuść do zaległości u swojego dziecka już teraz! Zobacz karty edukacyjne czasy angielski, które pozwolą mu na efektywną naukę w domu. Co sprawia, że tablice gramatyczne są tak bardzo popularne podczas przygotowań do egzaminu 8-klasisty?

  • Są doskonałym narzędziem do opanowania gramatyki angielskiej,
  • wspierają samodzielne powtórki – nie tylko przed tym ważnym testem,
  • są zgodne z podstawą programową,
  • posiadają liczne przykłady zastosowania danego czasu, w odpowiednim kontekście.

Karty edukacyjne są tak zaprojektowane, aby jak najbardziej ułatwiały zrozumienie i zapamiętanie danego materiału. Przedstawione na nich czasy w atrakcyjnej formie graficznej są solidną podstawą do zdania egzaminu na wysoki procent.

Plansze edukacyjne – przyszłość zaczyna się dziś

Jak widzisz inwestycja w karty edukacyjne już na początku drogi z językiem angielskim to najlepsze, co możesz zaoferować swojemu dziecku podczas zajęć w domu. Z ich pomocą nauka tego języka będzie nie tylko przyjemniejsza, ale i łatwiejsza. Fiszki do angielskiego niosą ze sobą korzyści:

  • używania odpowiedniego słownictwa,
  • prawidłowego budowania zdań.

Dzięki nim Twoja pociecha wróci do szkoły o wiele bardziej zmotywowana i mądrzejsza.