Certyfikowane kursy online cieszą się powodzeniem wśród osób chcących wzbogacić swoje CV lub rozwijać pasje. Co możesz zyskać, decydując się na kursy Kar-Group?

Kurs online – czemu warto z niego skorzystać?

Po pierwsze, po ukończeniu kursu łatwiej Ci będzie wystąpić o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. Przejście szkolenia online honorowane jest nie tylko na terenie Polski, ale i Unii Europejskiej. Co ważne, kurs doszkalający może być zrefinansowany przez właściwy dla uczestnika Powiatowy Urząd Pracy. Dzięki zastosowaniu e-kursów możesz podnieść swoje kwalifikacje nie wychodząc z domu.

Domowe kursy online – co u nas znajdziesz?

Dostępny u nas katalog kursów zawiera m.in. kursy doszkalające dla menedżerów hoteli i restauracji. Dzięki nim możesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i sięgnąć po awans. Bardzo popularny na rynku pracy jest obecnie kierunek konsultanta dietetycznego, zarówno dla osób chcących zdrowo się odżywiać, jak i zmienić ścieżkę zawodową. Oferujemy kursy rozwoju osobistego, np. budowanie pewności siebie lub wywieranie wpływu na otoczenie.

Oferta kursów gwarantujących zatrudnienie

Zastanawiasz się, jaki kurs da Ci możliwość szybkiego podjęcia pracy? Z naszego kursu korzystają przyszli serwisanci komputerowi, opiekunowie osób niepełnosprawnych i starszych oraz mechanicy samochodowi. We wszystkich tych zawodach ciągle brakuje zdolnych pracowników, a skorzystanie z naszych materiałów szkoleniowych pomoże Ci postawić pierwsze kroki na wybranej ścieżce kariery.

Podczas kursu doszkalającego poznasz także tajniki kosmetyki lub cukiernictwa, zgłębisz podstawową wiedzę niezbędną by zostać kucharzem lub majstrem budowlanym. Certyfikowane kursy online dostępne są także dla osób chcących podnieść swoje umiejętności z zakresu zarządzania i logistyki.

Szkolenia przez Internet i na miejscu

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kursy stacjonarne jak i prowadzone online. Kursy online są dużo bardziej ekonomiczne, a dzięki materiałom wideo bez problemu opanujesz materiały szkoleniowe. Wszystkie kursy oferowane przez Kar-Group to natychmiastowy dostęp do platformy e-learningowej, gdzie krok po kroku przechodzi przez kolejne, zależne od typu kursów, lekcje.

Tak darmowe kursy online jak i płatne kończą się egzaminem wewnętrznym o zdawalności od 70%, który w razie potrzeby można poprawić. Po zdaniu, kursant otrzymuje certyfikat, który wydajemy jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego. Sprawdź certyfikowane kursy online w Kar-Group by podnieść swoje kompetencje i rozwinąć zainteresowania.