Widok szafy pękającej w szwach lub wieszaka z nadmiarem kurtek i płaszczy wygląda znajomo? Bardzo prawdopodobne, że i w Twoim domu znajduje się nadmiar ubrań. To całkowicie zrozumiałe. Grube, puchowe kurtki na zimę, pociągłe i ciężkie jesienne płaszcze, odzież sportowa, garnitury, zwiewne sukienki, ubranka dla dzieci… Na przestrzeni nawet kilku lat jesteśmy w stanie zgromadzić garderobę rozmiarów niejednego sklepiku z odzieżą. Niestety problemy mogą pojawić się w momencie, kiedy w szafie i szufladach powoli zaczyna brakować na nie miejsca. Jeśli nie wiesz, co zrobić z nadmiarem odzieży, z którą nie chcesz się rozstawać, być może zainteresuje Cię oferta magazynów samoobsługowych na wynajem Less Mess Storage.

Co robić z nadmiarem ubrań?

Pierwszym krokiem, który pozwoli nam na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu, jest dokładny przegląd i pozbycie się niepotrzebnych ubrań. To zrozumiałe, że dla wielu z nas odzież ma wartość sentymentalną, przypomina nam o ważnych momentach w życiu, stąd nie chcemy rozstawać się z naszymi pięcioma ulubionymi sukienkami. Mimo to w szafie każdej osoby z pewnością znajdą się ubrania nietrafione, kupione pod wpływem chwili lub dużej obniżki. Ubrania, w których nie chodzimy, a które od kilku lat zajmują miejsce w szafie i szufladach.

To idealny moment, aby ocenić, które z posiadanych przez nas ubrań wciąż trafiają w nasze gusta, pasują do naszego stylu, a które zwyczajnie stały się nam zbędne. Warto pamiętać o tym, że regularny, sezonowy przegląd ubrań pozwala nam w dużej mierze na zachowanie właściwego porządku, a tym samym zaoszczędzenie miejsca, które możemy przeznaczyć na coś innego.

Magazyny self storage – idealne do przechowywania ubrań

Mimo że pozbyliśmy się nadprogramowych bluzek, koszul czy zwiewnych sukienek, nierozwiązaną kwestią wciąż pozostają ubrania sezonowe, które z oczywistych względów zajmują w szafie bardzo dużo miejsca, szczególnie jeśli posiadamy liczną rodzinę. Jeśli aktywnie uprawiamy sporty sezonowe, jak jazdę na nartach czy snowboarding, musimy liczyć się z tym, że przeznaczoną do tego odzież także musimy mieć pod ręką i powinniśmy przechowywać ją we właściwych warunkach.

To właśnie tu z pomocą przychodzą magazyny samoobsługowe na wynajem jak Less Mess Storage. Jako klient firmy możesz skorzystać z jednego z pomieszczeń, które będzie odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb. Magazyn w Less Mess Storage możesz wynająć nawet do przechowywania niewielkiej ilości rzeczy – znajdziesz tam magazyny o powierzchni już od 0,5 m²!

Less Mess Storage w Krakowie – dla kogo?

Z oferty firmy może skorzystać każda osoba, która poszukuje dodatkowej ilości miejsca do przechowywania swoim ubrań. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem z innego miasta, czy mamą czwórki dzieci, w Less Mess Storage znajdziesz magazyn dopasowany do swoich potrzeb. Co więcej, korzystanie z usług self storage jest bardzo bezpieczne i komfortowe. Wszystkie magazyny Less Mess Storage zostały wyposażone w całodobowy monitoring, a Ty jako klient firmy, dzięki osobistemu kodowi dostępu, możesz skorzystać z magazynu o każdej porze – przez 24/7 – również w niedziele i święta.

Magazyny Less Mess Storage znajdziesz w największych miastach w Polsce, m.in. Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i Krakowie. Jeśli jesteś z okolic Krakowa, magazyny Less Mess Storage znajdziesz pod następującymi adresami:

  • Kryspinów – Kryspinów 483 (Lotnisko Kraków-Balice);
  • Modlniczka – ul. Willowa 99 (naprzeciw Futura Park).

Biuro w każdym z oddziałów jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/ .