Oszczędzaj na każdych zakupach z cashbackiem

Każdy z nas robi zakupy – czy to większe, czy też mniejsze, ale nie da się ich ominąć. Regularnie kupujemy jedzenie, ale także nowe kosmetyki, wymieniamy garderobę czy też sprzęty domowe. I zapewne każdemu z nas zależy na oszczędzaniu, dlatego tak wielką popularnością cieszą się sezonowe i okolicznościowe wyprzedaże oraz promocje. Niedawno do grona sprawdzonych sposobów na zmniejszenie wydatków dołączył także… cashback! Sprawdźmy zatem, na czym polega jego fenomen.

System cashbackowy to niezawodna funkcja dla każdego miłośnika oszczędzania. Dzięki niemu podczas zakupów nie musimy ograniczać się jedynie do promocji ustalonych przez sprzedawców – wystarczy jeden prosty krok, aby móc odebrać zwrot gotówki z każdej transakcji internetowej.

Jak sama nazwa wskazuje, cashback to system, który oferuje odzyskanie części z wydanej kwoty. Aby móc zacząć korzystać z tej opcji, wystarczy zarejestrować się na jednym z kilku portali cashbackowych i skorzystać z dostępnych na niej przekierowań. Dzięki temu zarówno sklep, jak i strona będą wiedzieli, komu przekazać zwrot pieniędzy. A skąd one się biorą?

Zasada działania systemu cashbackowego jest niezwykle prosta i przynosi korzyści każdej ze stron, czyli: klientowi, sprzedawcy oraz portalowi. Za dodatkową reklamę na portalu sklep umożliwia uzyskania zwrotu pieniędzy za zakupy w nim. Użytkownik strony cashbackowej zachęcony wizją oszczędności chętniej korzysta z tego sklepu, a więc zwiększa jego obroty. Dzięki temu sprzedawca jest skłonny podzielić się częścią prowizji za zakupy z portalem, który to następnie przekazuje część pieniędzy swojemu użytkownikowi. Dzięki temu prostemu zabiegowi każdy korzysta.

Jak zacząć z niego korzystać?

Jedną z największych stron typu cashback jest Tipli.pl, za pomocą którego użytkownicy mają okazję zaoszczędzić do nawet 25% na swoich zakupach online. Portal ten oferuje możliwość odebrania cashbacku w ponad 700 sklepach z przeróżnych kategorii, m.in.: podróżowanie, moda, uroda i zdrowie, elektronika, hobby i zabawa, artykuły dla zwierząt czy usługi. Znajdziesz tutaj zarówno popularne sklepy, jak i te specjalistyczne. Sprawdź cashback dostępny np. w sklepie ZOOplus, Zalando Lounge czy H&M. Aby odebrać cashback za zakupy u wybranego sprzedawcy, przed zakupami wystarczy skorzystać z przycisku “Kup teraz” – ten przekieruje Cię na stronę wybranego sklepu i zarejestruje zwrot na Twoim koncie, co dzieje się zazwyczaj w ciągu 48 godzin od zakupów.

Na Tipli.pl znajdziesz całą masę sklepów, w których na zakupach możesz odzyskać od kilku groszy do nawet kilkudziesięciu złotych. Im więcej kupisz, tym większy zwrot otrzymasz, gdyż ten liczony jest w postaci procentu od wydanej kwoty. Zakładając, że za swoje zakupy zapłacisz 200 złotych w sklepie, w którym cashback wynosi 5%, możesz odebrać aż 10 złotych, których w innym wypadku nie miałbyś okazji zaoszczędzić.

Istnieje kilka prostych zasad czy wskazówek, dzięki którym będziesz miał pewność, że zwrot na Tipli.pl za zakupy zostanie Ci przypisany.

  • Nie łącz ofert z kilku portali cashbackowych.
  • Podczas zakupów z przekierowania korzystaj wyłącznie z kuponów rabatowych pochodzących z tej samej strony.
  • Dokonaj zakupu najszybciej, jak się da, a najlepiej w przeciągu 30 minut od przekierowania na stronę sklepu.
  • Nie używaj trybu incognito lub okien prywatnych.
  • Nie otwieraj innych stron/kart w przeglądarce podczas zakupów.
  • Zapoznaj się z warunkami specjalnymi sklepu – różne wartości cashbacku mogą przysługiwać na inne rodzaje produktów.

Cashback, ale nie tylko

Jako jeden z niewielu portali, Tipli.pl praktykuje całościowe podejście do tanich zakupów. Dlatego na stronie tej znajdziesz nie tylko możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy, ale możesz także przeglądać aktualne gazetki promocyjne z największych dyskontów spożywczych czy budowlanych, takich jak Biedronka, Lidl czy Castorama. Dodatkowo znajdziesz tu najnowsze kupony rabatowe, które pozwolą Ci na całkowite zminimalizowanie swoich wydatków. Sprawdź najatrakcyjniejsze oferty i zainspiruj się do kolejnych zakupów z Tipli.pl.