Bardzo wielkimi krokami zbliża się do nas, niewątpliwie najpiękniejsza pora roku. Chyba nie trzeba już nikomu wyjaśniać, że chodzi tu o wiosnę. Aby umilić sobie ten piękny czas, warto sprawdzić na jakie koncerty wybrać się wiosną. Każdy meloman znajdzie coś dla siebie, wystarczy zajrzeć do na strony z aktualnościami, by przekonać się, jak wiele atrakcyjnych wydarzeń czeka nas tej wiosny. Jeśli jesteś gotowy, zaczynamy odliczanie!
.

Ira akustycznie – rockowe brzmienie

Nie ma chyba nikogo, kto nie rozpoznałby tego zespołu. Na scenie muzycznej istnieją już bowiem od roku 1987, ale ich największe sukcesy zdecydowanie przypadły na lata 90-te. To właśnie wtedy powstawały ich największe przeboje, doskonale znane wszystkim do dziś. Pomimo siedmioletniej przerwy zespół nadal ma ochotę wspólnie ze sobą pracować i osiągać kolejne sukcesy, dlatego będzie można ich ujrzeć już wkrótce, w Zabrzu. Ck wiatrak będzie gościł Irę w kwietniu, gorąco zaprasza wszystkich fanów zespołu. W skład kapeli wchodzą Artur Gadowski- vocal, Wojtek Owczarek- perkusja, Piotrek Sójka- bas, Piotr Konca- gitara, i Sebastian Piekarek- gitara. Jeśli masz ochotę, posłuchać prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu, nie czekaj kup bilet. Chcesz dorwać bilety, zobacz tu: https://www.biletomat.pl/koncerty/

 

Poparzeni Kawą Trzy

Na sama myśl o tym zespole, każdy napawa się dobrym humorem. Pracownicy rozgłośni RMF FM oraz Radia ZET w roku 2005 wpadli na genialny pomysł, by wspólnie muzykować, i tak do dziś bawią na koncertach licznie zgromadzoną publiczność. Na swoim koncie mają także liczne nagrody, między innymi Nagroda Dziennikarzy zdobyta w roku 2011 podczas Festiwalu Top Trendy w Sopocie. Do najbardziej znanych utworów zdecydowanie należą Okrutna zła i podła, Byłaś dla mnie wszystkim i Wezmę Cię, teksty do tych piosenek napisał, znany i lubiany Rafał Bryndal. W skład zespołu wchodzą Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Giereszewski, Marian Hilla, i Jacek Kret. Poparzeni goszczą na wielu koncertach oraz festiwalach są to między innymi Przystanek Woodstock, Czad Festiwal, Ostróda Regeea Festiwal, a także Lato Dwójki i Radia Zet. Obecność na ich koncercie to przede wszystkim świetna zabawa, i mnóstwo pozytywnej energii. Brakuje Ci jej po długiej zimie? Więc nie czekaj dłużej kup bilet Klub Scenografia w Łodzi zaprasza.

 

Black River

Zespół Black River tworzą sami profesjonalni muzycy pochodzą z różnych zespołów, takich jak Behemoth, Dimmu Borgier, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania, Neolithc. Po dość długiej przerwie znów wracają na scenę, w niezmienionym składzie, czyli Piotr Kay Wtulich, Artur Art Kempa, Tomasz Orion Wróblewski, Dariusz Daray Brzozowski. Fanów niesamowicie ucieszyła wieść o powrocie do zdrowia wokalisty Macieja Taffa, więc i jego nie zabraknie. Rok 2008 i pierwsza płyta Black River, kolejna w 2009 Black n Roll odniosła duży sukces, zaś w 2018 powstał album składający się z trzech płyt zawierających całą twórczość zespołu. Pora na nową płytę, wszyscy czekają z niecierpliwością. Końcówka kwietnia CK WIATRAK w Zabrzu będziesz zmieć szansę zobaczyć Black River na żywo, nie zmarnuj jej!