Netflix to prawdziwa kopalnia seriali i filmów. Rocznie wrzucają naprawdę sporo produkcji do swojej biblioteki. Zdecydowanie najwięcej spośród innych platform (ale równie dużo tytułów kasują). Nic dziwnego, że wiele osób nie wie po co warto sięgnąć, żeby nie zanudzić się na śmierć i trafić w swoje gusta. Dlatego mamy dla was krótki ranking z tytułami, które warto dodać do swojej listy „do obejrzenia”. Podpowiemy wam też, gdzie na przyszłość szukać takich informacji w Internecie.

Siedem

Genialne połączenie Morgana Freemana i Brada Pitta, a do tego młody, świeży i nieprzenikniony Kevin Spacey. O czym opowiada produkcja? Dwóch policjantów stara się złapać seryjnego mordercę, który postanawia wybierać swoje ofiary według specjalnego klucza. Kluczem tych jest siedem grzechów głównych. Trwa naprawdę dramatyczny wyścig z czasem, a złoczyńca jest bliżej, niż sądzą. I ma dla nich naprawdę potężne zakończenie tej historii… Oglądając film, zadajecie sobie pytanie, kto tak naprawdę w tym całym szaleństwie jest zły? Czy na pewno ten, kogo uważamy za potwora, na pewno nim jest?

Pamiętnik

Absolutnie wzruszający, piękny melodramat z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams (jeśli nie wiecie, gdzie jeszcze grali, możecie sprawdzić to na stronie https://spokeo.pl) w rolach głównych. To historia pięknej miłości, chociaż przez wielu od początku skazanej na porażkę. Jednak Ally i Noah pragnęli siebie bardziej, niż czegokolwiek innego. Do tego stopnia, że nie potrafili z siebie zrezygnować, nawet po wielu latach, w obliczu wielu problemów. Dużo chusteczek będzie wskazane!

Bękarty wojny

Genialny film Tarantino (najpewniej jeden z lepszych). W okupowanej przez nazistów Francji oddział, który złożony jest z Amerykanów żydowskiego pochodzenia, planuje przeprowadzić zamach na Hitlera. Planuje to również Shosanna Dreyfus, która niegdyś była świadkiem, jak jeden z bezwzględnych żołnierzy, rozstrzeliwuje jej rodzinę. Czy uda jej się zemścić? Losy tych ludzi zbiegną się w kinie, pod jednym afiszem. Co z tego wyniknie?

Contratiempo

Absolutnie genialny film, który od początku do końca trzyma w napięciu. O czym nam opowiada? To historia mężczyzny, który budzi się w pokoju hotelowym, tuż obok ciała kochanki. Została zamordowana. Wszyscy twierdzą, że przez niego. Nikt nie mógł bowiem wejść, ani wyjść z tego pokoju. Mężczyzna jednak twierdzi, że jest inaczej. Jak naprawdę było? Czy prawda wyjdzie na jaw i faktycznie okaże się być oczyszczająca?

Cudowny chłopak

Auggie to młody chłopiec, który od samych narodzin miał zdeformowaną twarz. Absolutnie się tego wstydzi, dlatego często nosi hełm astronauty. Wkrótce jednak rusza do szkoły, gdzie będzie starał się robić wszystko, co może, aby pokazać swoim rówieśnikom, że nie mają się czego bać. I chociaż początkowo trudno ich będzie do siebie przekonać, to w końcu wszyscy zrozumieją tę najważniejszą prawdę. Że piękno to coś znacznie więcej niż tylko wygląd.

Koniecznie musicie dodać te filmy do swojej listy „do obejrzenia”, jeśli jeszcze ich nie widzieliście. Każdy wyciągnie z niej coś dla siebie. A jeśli potrzebujecie więcej informacji o filmach – zajrzyjcie na Spokeo.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo rankingów, opisów produkcji i filmografii aktorów.