Szukasz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki z okazji rocznicy lub walentynek? A może chcesz obdarować znajomą Ci parę czymś wyjątkowym? Zobacz, jakie pomysły na prezenty dla zakochanych przygotowaliśmy!

Romantyczny wyjazd we dwoje

Czy może być piękniejszy prezent dla pary, niż wspólny czas spędzony w pięknym miejscu? Kupienie wyjazdu zakochanym to zawsze dobry pomysł – szczególnie, jeśli kupujesz wycieczkę dla siebie i drugiej połówki. Jeśli jednak w podróż mają pojechać Twoi zakochani znajomi, upewnij się, czy w ogóle będą chętni na taki wyjazd i w jakim terminie. Kiedy już ustalisz te szczegóły, zajmij się organizacją. Nie musi to być od razu egzotyczny wyjazd na romantyczne Bali (choć na pewno nie jest to złym pomysłem). Możesz znaleźć przytulny hotel w pobliżu miasta, w którym mieszkacie i wykupić tam weekend z pakietem SPA. Zabierz swoją drugą połówkę w góry albo nad morze. Spędźcie razem parę dni w domku przy lesie – nieważne gdzie pojedziecie, ważne, że razem!

Najpiękniejsze wspomnienia na zdjęciach

Zdjęcia uwieczniają najpiękniejsze chwile spędzone razem. Wspomnienia z wakacji, pierwszych wspólnie spędzonych imprez czy świąt. Ważne okażą się też fotografie uwieczniające te najzwyklejsze chwile z codzienności. Świetnym pomysłem na prezent jest stworzenie kolażu opowiadającego waszą historię. Kup galerię na zdjęcia, albo stwórz ją samodzielnie, np. ze sznurków i klamerek. Możesz też postawić na ramkę cyfrową – wasze fotografie będą się w niej same zmieniały, pozwalając zanurzyć się we wspomnieniach.

Wspólne hobby

Kolejnym pomysłem na prezent dla zakochanych będzie odnalezienie wspólnej pasji. W tym celu zapisz siebie i swoją drugą połówkę na dowolny kurs i uczcie się nowych rzeczy. Może to być szkoła gotowania lub tańca, lekcje jazdy konnej albo wspólne wyjścia na treningi sztuki walki. Możliwości w tym zakresie są nieograniczone! Jeśli natomiast posiadasz skromniejszy budżet, kup gry planszowe lub puzzle – zacznijcie robić rzeczy, których do tej pory nie próbowaliście. A może wspólne malowanie obrazów? Dwa płótna i komplet farb załatwią sprawę. Wysil się – niech Twoja druga połowa zobaczy, że w Waszym związku nie będzie panowała nuda!

Drobne prezenty dla niej i dla niego

Kupując prezent dla zakochanych lub dla swojej drugiej połówki zawsze możesz też sięgnąć po sprawdzone drobiazgi. Dwa kubki łączące się w jedno serce z romantycznym napisem mogą wam towarzyszyć przy każdym wspólnym śniadaniu. Koszulki, które mają sens tylko wtedy, gdy znajdują się obok siebie będą idealnym dodatkiem na każdą imprezę, a breloczki z Waszymi imionami będą Wam przypominały o ukochanej osobie za każdym razem, gdy sięgniecie po swoje klucze. Niektóre pary idą krok dalej, robiąc sobie pasujące do siebie tatuaże – jeśli i Wy się na to zdecydujecie, postarajcie się, by tatuaż wyglądał równie dobrze, gdy będziecie stali obok siebie, jak i wtedy, gdy pójdziesz spotkać się solo ze znajomymi lub rodziną. Czy wiesz już, czym zaskoczysz swoją lepszą połowę?