Nauka języka obcego zawsze stanowi swojego rodzaju wyzwanie. Osoby rozpoczynające te zmagania zgodnie przyznają, iż bywa ona nudna, żmudna i szybko doprowadza do zniechęcenia. Tak, jednakże wcale nie musi być. Wszystko zależy wyłącznie od tego w jaki sposób realizowane jest kształcenie i czy formuła zdobywania wiedzy będzie przyjemna, przystępna i przede wszystkim efektywna.

Rozpowszechnienie dostępu do Internetu i niesamowicie dynamiczny wzrost usług świadczonych przez sieć nie ominął również sektora edukacyjnego. Internetowy kurs języka angielskiego nie musi być przaśnym zbiorem nagrań dźwiękowych, ćwiczeń i układanek, które już po 10 minutach potrafią się zwyczajnie znudzić.

Jak uczynić naukę języka obcego ciekawą?

Okazuje się, że bardzo prosto. Nauka języka jest czymś naturalnym, co przebiega de facto w tle i stanowi podstawowy mechanizm adaptacyjny człowieka. Te możliwości wykorzystuje coraz bardziej popularny, innowacyjny internetowy kurs języka angielskiego oferowany przez Ella Language.

Kurs ten może być przełomem dla wszystkich, którzy:

  • nie lubią uczyć się na siłę,
  • nie mają zamiaru zakuwać,
  • uważają, że nauka języka jest mało praktyczna,
  • szybko się nudzą,
  • chcą uczyć się języka obcego w czasie wolnym.

Ella Language realizuje „program całkowitego zanurzenia”. Na czym to polega? Otóż, każda z umiejętności rozwijana jest na kanwie realnych sytuacji życiowych i w oparciu o rzeczywiste potrzeby na jakie ma odpowiadać umiejętność korzystania z języka obcego. To nie wszystko! Każdy z korzystających ma pełną kontrolę nad procesem nauki oraz może zoptymalizować treści do swoich indywidualnych potrzeb.

Kształcenie w ramach platformy Ella pozwala na zdobycie wiedzy na następujących poziomach (zgodnie z CEFR):

– A1,
– A2,
– B1,

Dla kogo przeznaczony jest ten internetowy kurs języka angielskiego?

Absolutnie dla każdego! Ella Language wdrażana jest jako zintegrowany system kształcenia pracowników i realizacji kursów językowych w ramach programów rozwoju kadr. Świetnie sprawdzi się w domowej nauce dając realne zasoby dydaktyczne. Łącznie w bazie znajduje się ponad 10 000 ćwiczeń, setki materiałów audio i mnóstwo obrazów. Takie zasoby pozwalają na pełne „zanurzenie się” w języku obcym i zwielokrotnienie tempa przyswajania języka obcego!

By dowiedzieć się więcej warto zajrzeć na ellalanguage.com/pl/, gdzie internetowy kurs języka angielskiego Ella jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Dostęp do materiałów uzyskuje się za pośrednictwem autorskiej platformy. W celu poznania kursów i darmowego wypróbowania koniecznie trzeba odwiedzić stronę: ellalanguage.com. Inna, lepsza nauka języka angielskiego jest dostępna 24/7 w Twoim komputerze.