Branża reklamowa, podobnie jak cały handel krok po kroku przenosi się do przestrzeni wirtualnej. Jednak człowiek jest wzrokowcem i nie zawsze banner reklamowy da się zastąpić nawet najlepiej skonstruowaną stroną internetową z dobrym pozycjonowaniem.

Znaczenie wizualnej reklamy

Miejsca, w których potencjalny klient bywa codziennie, a nawet kilka razy dziennie – ulice, drogi i autostrady, centra handlowe, przystanki autobusowe, stacje kolejowe, budynki użyteczności publicznej – wszystkie stanowią właściwe miejsce na umieszczenie reklamy wizualnej. Oprócz tego, że przyciąga wzrok tego typu reklama nie generuje znacznych kosztów. Jednorazowy druk bannerów reklamowych to dla firmy stosunkowo niewielki wydatek. Trzeba jednak zadbać o treść i jakość, aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać wykupione na reklamę miejsce. Wizualna reklama, niezależnie od rozwoju internetu i mobilnych aplikacji zawsze pozostanie jedną z najskuteczniejszych, łatwych do zauważenia i zapamiętania.

Gdzie zamówić druk bannerów reklamowych ?

Avatar.pl jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem. Dzięki współpracy z renomowanymi agencjami reklamowymi podążą za nowymi trendami w branży reklam wizualnych zarówno pod względem formy jak i treści. Druk bannerów poprzedzony jest starannym przygotowaniem projektu, który oprócz treści uwzględnia również specyfikę miejsca. Avatar.pl obsługuje swoich klientów kompleksowo – można tu zamówić projekt, liczyć na fachowe doradztwo, druk bannerów, a także ich transport i montaż. Najprostsze projekty składające się ze zdjęcia, logotypu i ceny przygotowywane są w cenie druku. Cały proce druku bannerów niewielkich, typowych rozmiarów nie przekracza 2 dni. Czas wykonania bardziej skomplikowanych projektów o nietypowych rozmiarach ustalany jest przez avatar.pl indywidualnie z klientem.

Na jakich materiałach możliwy jest druk bannerów ?

Od materiały zależy cena i trwałość banneru. Mogą być drukowane na płytach PCV, płótnie pokrytym tworzywem sztucznym, na specjalnych siatkach gwarantujących częściową przezroczystość i różnego rodzaju tkaninach. Koszty druku bannerów mogą być zredukowane poprzez zastosowanie banneru dwustronnego, będącego nośnikiem dwóch, niezależnych reklam. Bannery instaluje się za pomocą oczek metalowych, które standardowo rozmieszczone są co 50 cm, chyba, że specyfika miejsca i montażu wymaga innych odległości. Wszystkie typy bannerów oferowane przez avatar.pl odznaczają się żywymi i trwałymi kolorami dzięki czemu skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów.