Szukasz okazji do rozwoju, ale nie wiesz jak się za to zabrać? W województwie świętokrzyskim istnieje bardzo dużo możliwości, dzięki którym możesz uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się jak to zrobić.

Szkolenia i kursy Kielce

Szybkim i prostym sposobem na zdobycie nowych lub poszerzenie swoich kwalifikacji jest udział w naszych kursach. Są one przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych osób, które ukończyły 18 lat, niezależnie od aktualnie posiadanego poziomu wykształcenia. By zapisać się na szkolenia w Kielcach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Istnieje także możliwość uzyskania dofinansowań, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na naszej stronie.

Oferujemy kursy i szkolenia w Kielcach z zakresu medycyny i zdrowia, kosmetyki i urody, biznesu i marketingu, finansów i księgowości, a także kwalifikacyjne kursy zawodowe i wiele innych. Organizowane przez nas kursy są mocno zorientowane na praktykę i obejmują małe grupy uczniów, dlatego z pewnością będziesz mieć dużo okazji, by testować zdobywaną przez Ciebie nową wiedzę. Długość trwania szkolenia może różnić się w zależności od wybranego kursu. W niektórych przypadkach umożliwiamy także naukę zdalną!

Szkoła policealna Kielce

Jedną z najlepszych możliwości na zdobywanie nowych kwalifikacji zawodowych jest uczęszczanie do szkoły policealnej. Nasze placówki mogą pochwalić się nowoczesną infrastrukturą i bardzo zaangażowaną kadrą nauczycielską. Potencjalni słuchacze mogą zdecydować się na wybór różnych trybów nauczania, w tym dziennych oraz zaocznych dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by uczyły się u nas również osoby pracujące. Szkoła policealna jest dla Ciebie niezależnie od tego, jaki jest Twój dotychczasowy poziom wykształcenia. Wśród uczniów uczęszczających na zajęcia w Procivitas Kielce można znaleźć ludzi po szkole średniej, aktualnych i byłych studentów, osoby na różnych szczeblach zawodowej kariery oraz seniorów. Ty też na pewno się tutaj odnajdziesz.

Dbamy o to, by nauczane w naszej szkole kierunki odpowiadały obecnemu zapotrzebowaniu na rynku pracy. Konsultujemy się w tych kwestiach z lokalnymi przedsiębiorcami. Wszystko to sprawia, że nasi absolwenci w stopniu technika mają większe szanse na to, że uda im się znaleźć pracę odpowiadającą ich nowym kwalifikacjom. Nauka w szkole policealnej w Kielcach trwa od 1 do 2 lat, w zależności od wybranego kierunku. Obecnie można kształcić się u nas między innymi na technika usług kosmetycznych, technika BHP, technika ochrony fizycznej osób i mienia, opiekuna w domu opieki społecznej, opiekuna osoby starszej, florystę i nie tylko.

Dołączenie do naszej szkoły policealnej w Kielcach nie wiążę się z żadnymi opłatami. Nie wymagamy również ukończonej matury ani napisania egzaminów wstępnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami prezentowanej przez nas oferty edukacyjnej. Z pomocą Procivitas Kielce szybko uzyskasz nowe kwalifikacje!