Wakacje to świetny czas nie tylko na odpoczynek umysłowy od zadań szkolnych i ogromu nauki. Wybierając jedną z możliwości aktywnego spędzania czasu podczas pobytu na obozie lub kolonii, będzie można znacznie poprawić swoją kondycję, a także zgubić kilka kilogramów. Na kogis.pl do wyboru jest kilka opcji Fit kolonii.

Obozy młodzieżowe w stylu Fit

Strefa Fit to jeden z obozów dla młodzieży, podczas którego młodzież w wieku 12-18 lat. będzie miała okazję zadbać o swoją formę poprzez zajęcia fitness. Ogromna popularność tego typu aktywności w ostatnich latach sprawiła, że KOGIS postanowił wprowadzić do repertuaru wakacyjnych szaleństw także tę formę zabawy poprzez sport. Czaplinek co roku gości u siebie młodzież z różnych stron Polski, zapewniając sporą dawkę ruchu i ćwiczeń. Nowością jest Water Mat na jeziorze, czyli zajęcia fitness w wodzie. Dodatkowymi atrakcjami są wycieczki do Pomerania Fun Park oraz nad morze. Ośrodek ponadto posiada własna plaże i port jachtowy. Obóz fitness dla młodzieży posiada bardzo bogaty i atrakcyjny program, który zapewni ogromną porcję zajęć ruchowych w stylu Fit.

Namiotowy obóz sportowy

Obóz Sport Mix w Czaplinku jest o tyle wyjątkowy, że czas spędzony podczas pobytu wakacyjnego odbywa się w namiotach. Oczywiście dla młodzieży jest to duża atrakcja, bo przecież nic tak nie ekscytuje, jak wieczory w namiocie. Ośrodek w Czaplinku posiada kilka boisk do gry, a także bardzo bogate zaplecze rekreacyjne, dzięki czemu możliwe są różnego rodzaju aktywności sportowe. Ośrodek posiada własną plażę i znajduje się w malowniczych terenach otoczonych piękna przyrodą, a także sporym obszarem lasów.

Obóz Konny w Borach Tucholskich

Branica w Borach Tucholskich zaprasza co roku młodzież w wieku 10-17 lat na obóz, podczas którego będą mogli nauczyć się jazdy konnej ora obycia z koniem i jego pielęgnacji. Jest to świetny sposób na spędzanie wakacyjnego czasu, bo nie od dziś wiadomo, jak pozytywnie na młodzież działa kontakt ze zwierzętami. Konie wiodą prym w tej kwestii. Jazda konna to nie tylko przyjemność i zabawa. Może się okazać, że po takich wakacjach dziecko odkryje w sobie miłość do koni i zapragnie z nimi pracować lub uprawiać czynnie jeździectwo konne. Jedno jest akurat pewne, że taki pobyt wśród koni zdecydowanie uszlachetni młodą osobę.

Obóz sportowo – paintballowy na Kaszubach

Pensjonat z ogrodem nad samym morzem zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8-12 lat na niezapomniane wakacje. Oprócz ogromnej ilości aktywności sportowych, ośrodek zapewni także wspaniałą zabawę podczas paintballa. Ogrom różnego rodzaju zabaw terenowych ze strzelankami sprawią, iż ani jedna sekunda pobytu na tym obozie nie będzie naznaczona nudą. Każdy, kto kiedykolwiek brał udział w zabawie paitballowej wie, ile wrażeń oraz przygód ona daje. Hitem tych kolonii jest Laser Tag.

Wakacje w stylu Fit to świetna okazja do aktywności sportowej, a także spora dawka uśmiechu i przygód. Jednocześnie jest to szansa na pozbycie się niechcianych kilogramów i zaskoczenie znajomych ze szkoły swoją nowa lepszą formą.