Obozy językowe dla dzieci to popularna alternatywa dla kolonii i wyjazdów wypoczynkowych. Za wysłaniem na obóz językowy dla dzieci przemawiają interesujące destynacje, atrakcyjne wycieczki, a co najważniejsze możliwość podnoszenia kompetencji językowych w przyjaznej atmosferze w miejscach, w których dany język używany jest na co dzień. Niestety nie każde dziecko wraca z obozu językowego zadowolone. Nierzadko zdarza się, że poza kilkoma godzinami zajęć stricte dydaktycznych dziecko nie ma z żywym językiem żadnego kontaktu. Nagminne są również skargi na zakwaterowanie u rodzin, które nie do końca dbają o swoich małych gości. Jak tego uniknąć? Gdzie szukać obozu językowego, który harmonijnie połączy walory dydaktyczne z letnim wypoczynkiem?
.

Obozy językowe dla dzieci ATJ Lingwista

ATJ Lingwista to profesjonalna Agencja Turystyki Językowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 30 lat z sukcesami organizujemy obozy językowe dla dzieci w 12 interesujących lokalizacjach na całym świecie. Naszymi głównymi destynacjami na obóz językowy są Malta, Cypr i Wielka Brytania. Jako pierwsi w Polsce zaproponowaliśmy wyjazdy dla młodzieży w grupie z opiekunem do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Nowej Zelandii, Singapuru i Chin. Naszą ofertę uzupełniają kolonie z językiem obcym organizowane na terenie kraju. Prym wiodą tutaj obozy językowe dla dzieci w wieku 7 do 13 lat nad polskim morzem. Jednak bogata i zróżnicowana oferta turystyczna to nie główny atut agencji ATJ Lingwista. To, co przekonało do nas setki rodziców to profesjonalna organizacja oferowanych wyjazdów, która znajduje wyraz na każdym etapie współpracy z nami – od wyboru najlepszej oferty, po terminowy i bezpieczny powrót dziecka do domu.

Organizacja obozu zagranicznego

Doskonale wiemy, jak stresujące bywa wysłanie dziecka na obóz językowy dla dzieci, w szczególności za granicę. Żeby oszczędzić naszym Klientom niepotrzebnego stresu związanego z wyjazdem dziecka od początku stawiamy na komunikację. Już na etapie wyboru oferty rodzice są informowani o wszystkich szczegółach wyjazdu – od formy zakwaterowania, przez sposób nauki języka, aż po planowane wycieczki i propozycje spędzania czasu wolnego. Ponadto rodzice mogą liczyć na kompleksową informację w zakresie rzeczy, które dziecko powinno ze sobą zabrać oraz tego, na co w trakcie wyjazdu może liczyć ze strony organizatora. To pozwala nam uniknąć wielu niedomówień i wynikających z nich sytuacji stresowych. Komunikację z nami w sposób szczególny cenią sobie rodzice dzieci, które wcześniej nie wyjeżdżały na obozy zagraniczne.

A na co może liczyć uczestnik obozu językowego dla dzieci ATJ Lingwista?

Zależy nam na zadowoleniu uczestników naszych wyjazdów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze obozy językowe dla dzieci były atrakcyjne, a zarazem stwarzały okazję do podnoszenia kompetencji językowych i kulturowych w obrębie danego języka obcego. Wybieramy kompetentnych opiekunów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, miłą atmosferę i realizację programu według ustalonego programu. Wyjazdy uatrakcyjniamy bogatą ofertą wycieczek, podczas których dzieci mają możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji turystycznych i poznania miejsc ważnych dla danego regionu pod względem historycznym i kulturowym. Jako, że specjalizujemy się w obozach dla dzieci, tematykę wycieczek dopasowujemy adekwatnie do wieku i zainteresowań uczestników. A jak to wygląda od strony formalnej?

Kompleksowe usługi turystyki językowej

Dostarczamy kompleksowe usługi z zakresu turystyki językowej. Zapewniamy transport (autobusowy lub lotniczy) wraz z opieką (jeśli został wybrany wyjazd grupowy), zakwaterowanie (rodziny, kampus, ośrodki wypoczynkowe), wyżywienie, wycieczki, zajęcia dydaktyczne. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi szkołami językowymi z całego świata, dzięki czemu uczestnicy naszych obozów uzyskują unikalną szansę nauki języka w środowisku międzynarodowym, które wymusza na nich użytkowanie języka obcego nie tylko podczas zajęć, ale również w czasie wolnym. Zajęcia w zagranicznych szkołach językowych to także okazja do poznania rówieśników z różnych części świata i nawiązania przyjaźni na długie lata.

Rodziców zainteresowanych naszą ofertą na obozy językowe dla dzieci zapraszamy na naszą stronę www lub do kontaktu z przedstawicielem Agencji ATJ Lingwista. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej oferty turystycznej.