Zdrowe, gęste i piękne włosy – coś, na czym zależy wszystkim kobietom (przynajmniej w teorii). Niemniej jednak oczekiwania niejednokrotnie mijają się z rzeczywistością. W zasadzie pozostaje tylko zapytać, dlaczego?
.

Na pewno nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie i co za tym idzie, trudno nawiązywać do szczegółów. Aczkolwiek temat tego tekstu to pielęgnica do włosów, pielęgnica to zaawansowane urządzenie, które sprawi, że Twoje włosy odzyskają blask i dawną kondycję. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, czytaj dalej.

Pielęgnica do włosów – jak działa?

Pielęgnicę do włosów można określić urządzeniem, które służy zaawansowanej pielęgnacji włosów. Niektórzy mogą powiedzieć, że urządzenie z wyglądu przypomina prostownicę.

Warto też od razu odpowiedzieć na pytanie, z czym wiąże się unikatowość pielęgnicy? Maksymalnie upraszczając, chodzi o wykorzystanie technologii podczerwieni i ultradźwięków. Pielęgnica do włosów umożliwia wprowadzenie w głębokie partie włosów dowolnych kosmetyków. Rzecz jasna ma to później przełożenie na efekt.

Pielęgnica do włosów szczególnie zalecana jest w stosowaniu produktów mających keratynę. Ponadto pielęgnica może przydać się podczas procesu koloryzacji (chodzi o zintensyfikowanie i poprawę trwałości koloru).

Oczywiście bardzo ważne jest również odpowiednie stosowanie pielęgnicy.
Krótka instrukcja dotycząca prawidłowego stosowania urządzenia:

  1. Umycie włosów szamponem.
  2. Podsuszenie włosów (średnia temperatura suszenia, włosy powinny wyschnąć w ok. 80%) i podział włosów na kilka partii.
  3. Nałożenie na włosy wybranego kosmetyku. Pamiętaj o odpowiednim rozprowadzeniu kosmetyku i rozmasowaniu głowy.
  4. Zaciskanie poszczególnych partii włosów (ok. 3 do 5 razy każdą). Czynność należy powtarzać do momentu, w którym składniki odżywcze dokładnie się wchłoną.
  5. Spłukanie włosów (letnią wodą) i suszenie.

Specjaliści twierdzą, że na początek wystarczą 2 miesiące kuracji po jednym zabiegu na tydzień. Co do skutków, trzeba mieć na uwadze, że zastosowanie pielęgnicy widać bardzo szybko – wystarczy jeden zabieg. Niemniej pamiętaj o tym, że jeden zabieg nie przełoży się na trwałe efekty.

Czas rozejrzeć się za odpowiednią pielęgnicą

Skoro wiesz, z czym wiąże się pielęgnica, zostaje tylko jedno – zakup dobrego sprzętu. Co za tym idzie, to jest dobry moment, żeby zapoznać się z naszą ofertą. Otowlosy.pl to sklep fryzjerski, który jest przygotowany na różne oczekiwania (także wśród propozycji nie mogło zabraknąć pielęgnicy). Dokładnie mówiąc, nasza propozycja to pielęgnica ultradźwiękowa White Devil, White Devil to gwarancja odbudowy, ochrony, nawilżenia i pielęgnacji zniszczonych włosów.
Warto też dodać, że płytki urządzenia zawierają promienie podczerwone, te promienie także odbudowują strukturę włosa.

Nie bez znaczenia są też dane techniczne, przykładem wyświetlacz LCD – wyświetlacz LCD wyświetla czas pracy i moc ultradźwięków. Co więcej, ultradźwięki regulowane są automatycznie do 10 sekund.

Jeżeli moc ultradźwięków nie jest odpowiednia, można skorzystać z regulacji. Regulacji podlegają również promienie podczerwone.