Od nauki języków obcych nie ma ucieczki. Od wielu lat są one jednym z podstawowych i obowiązkowych przedmiotów szkolnych. Dla jednych angielski, niemiecki czy hiszpański to pestka. Są jednak też tacy, którym pojęcie obcej mowy przychodzi nieco trudniej. Warto więc zwrócić się o pomoc do najlepszych! Należy do nich firma Atas, która od lat oferuje kursy zagraniczne, pomagające jeszcze szybciej nauczyć się języka.

Rozwiązania dla młodzieży

Nauka szkolna potrafi dać w kość. Monotonia, ciągła praca według tych samych schematów, brak pobudzania do działania. Do tego dochodzi nadmiar obowiązków z innych przedmiotów, który nie pozwala na odpowiednie skupienie się. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi, firma Atas przygotowała szeroką ofertą wyjazdów językowych. Kursy przygotowano tak, aby były dopasowane zarówno pod kątem wieku, zaawansowania, jak i zainteresowań. Dzięki temu tworzy się spójne środowisko. Młodym osobom łatwiej jest chłonąć wiedzę oraz znika poczucie skrępowania.

Zajęcia odbywają się w dwóch trybach – standardowym lub intensywnym. Bez problemu więc można dopasować odpowiednią dla siebie opcję. Wiele lat doświadczenia oraz wsłuchiwanie się w głos uczestników, pozwolił na stworzenie modelu kształcenia, w którym odpoczynek jest równie ważny co nauka. Pozwala to na zniwelowanie zmęczenia, dzięki czemu umysł pozostaje świeży, a chęć do poznawania nowych zagadnień nie gaśnie.

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej ogromnej zalecie obozów. Dzięki nim młodzież ma okazję, by poznać inne kultury, nowych ludzi i przepiękne miejsca na mapie świata. W ten sposób młodzi ludzie uczą się lokalnej mowy potocznej. A o to trudno w szkolnych murach. Zamiast uczyć się na pamięć gramatycznych tabelek, warto wyjść do ludzi i chłonąć język w jego naturalnej formie.

Nauka w dowolnym miejscu

Wyjazdy z Atas są atrakcyjne dla młodych ludzi zarówno ze względu na doskonałe przygotowanie merytoryczne nauczycieli, jak i rozrywkowy charakter kursów. Charakteryzują się jednocześnie szerokim wyborem miejsc, w które można pojechać. To pozwala wybrać kierunek, który jest najbardziej atrakcyjny dla młodego człowieka.

Jest wiele rozwiązań, które można dopasować do zainteresowań, ale też do domowego budżetu. Angielski można przyswajać w Wielkiej Brytanii, Irlandii, a nawet w odległych Stanach Zjednoczonych. Uwaga, to jeszcze nie wszystko. Angielski można poznawać też na Malcie lub Cyprze, łącząc edukację z wakacyjnym wypoczynkiem pod palmą.

W przypadku innych języków jest podobnie. Wszak nie samym angielskim się żyje. Wszystko po to, aby dać możliwość wyboru, a nie stawiać przed faktem dokonanym. Możesz nauczyć się niemieckiego w Austrii lub Niemczech, poznawać francuski w Nicei albo romantycznym Paryżu, a hiszpański przyswajać w Barcelonie, Madrycie lub Sewilli. Wybierz swoje miejsce i postaw na rozwój!