Jeśli nie wiesz, co wręczyć bliskiej osobie na prezent, kubek z własnym nadrukiem może być doskonałym rozwiązaniem! Ten uniwersalny podarunek sprawdzi się w bardzo wielu przypadkach na bardzo wiele okazji, dlatego warto dać mu szansę. Co może znaleźć się na takim podarunku?

Czemu kubek z własnym nadrukiem to dobry prezent?

Picie ciepłej herbaty bądź kawy to codzienny rytuał wielu osób. Dlatego kubek z własnym nadrukiem jest po prostu bardzo dobrym prezentem. Będzie nie tylko pamiątką, która przywoła wiele wspomnień, ale także użytkowym przedmiotem, z którego obdarowana osoba będzie mogła korzystać każdego dnia. Dzięki temu będzie o Tobie myśleć za każdym razem, gdy po niego sięgnie. Dlatego też, jeśli nie wiesz, co wręczyć bliskiej Ci osobie, koniecznie zastanów się właśnie nad nim. Dzięki temu, że nie jest zbyt drogi, sprawdzi się na niezobowiązujący prezent z mniej istotnej okazji, a także jako dodatek do większego zestawu, zawierającego np. różnego rodzaju herbaty czy pyszne kawy.

Co może znaleźć się na takim kubku?

Możliwości nie brakuje! Na kubku może pojawić się ulubiony cytat lub fragment piosenki. Mogą to być też po prostu miłe słowa bądź zdjęcie. Na przykład możesz wykorzystać fotografię ze wspólnych wakacji bądź zdjęcie ukochanego zwierzaka. Możesz również skorzystać z wielu dostępnych grafik. To wszystko sprawia, że kubek może nawiązywać do wielu wspomnień. Może do pierwszego tańca, wyjątkowej wycieczki albo do dnia, w którym dana osoba obroniła swoją pracę magisterską? Tu naprawdę nie musisz się ograniczać! Oczywiście warto dopasować nadruk do okazji. Na przykład prezent bożonarodzeniowy może mieć nadrukowaną choinkę bądź bałwanka.

Jak można wykonać kubek z własnym nadrukiem?

Wykonanie kubka z własnym nadrukiem jest łatwiejsze niż może Ci się wydawać! Wystarczy, że znajdziesz kreator online w sklepie, który zajmuje się sprzedażą takich gadżetów. Tam nieodpłatnie będziesz mógł wykonać własny projekt, kombinując do woli. Zazwyczaj takie programy pozwalają na wiele opcji, np. na dodawanie napisów, zmniejszanie ich, zmianę kolorów, czy też dowolny wybór fotografii. Pamiętaj jedynie, aby zdjęcia, które wykorzystujesz, miały jak największą rozdzielczość. Dzięki temu grafika na kubku będzie miała naprawdę dobrą jakość.

Jak zapakować kubek z nadrukiem na prezent?

Kubek warto odpowiednio zapakować, aby prezent naprawdę robił wrażenie. Przyda Ci się do tego odpowiedniej wielkości kartonik, papier prezentowy w wybranym kolorze, dwustronna taśma klejąca, nożyczki, wstążka i zwykły papier. Pudełko wyłóż ścinkami papieru, a następnie włóż do wnętrza przedmiot. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko, że się stłucze. Następnie musisz go zamknąć i opakować go w papier, przyklejając brzegi za pomocą taśmy. Na koniec przewiąż wszystko wstążką!

Kubek z własnym nadrukiem to unikatowy prezent, który będzie pamiątką na długie lata. Dlatego zamów go dla bliskiej osoby jak najszybciej! Pamiętaj, że okres oczekiwana na taki produkt może być nieco dłuższy, ponieważ zostanie on wykonany specjalnie dla Ciebie.