Seriale TVN-u cieszą się sporą popularnością także wśród internautów, którzy chętnie oglądają odcinki w sieci. Okazuje się, że TVN zamierza wprowadzić oglądanie seriali na YouTube za darmo dla każdego z użytkowników, co jest nie lada gratką dla fanów „Odwróconych”, „Pod powierzchnią”, czy też „Chyłki” i kilku innych produkcji. Jakie seriale TVN-u obejrzymy na YouTube? Czy filmy można pobierać na komputer? Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?
.

Darmowe seriale na YouTube to marzenie wielu filmowych miłośników, którzy z chęcią skorzystają z takiej opcji. Warto zauważyć, że TVN przygotował dla swoich widzów specjalną akcję, za pomocą której użytkownicy obejrzą całkowicie darmowo pierwsze odcinki najbardziej znanych i najnowszych seriali tej stacji telewizyjnej. Ponadto, seriale obejrzymy także na Facebooku. Według informacji zawartych na tym serwisie społecznościowym, użytkownicy począwszy od 13 sierpnia będą mogli skorzystać z transmisji w sieci. Każdy odcinek startować będzie co tydzień o godzinie 10:00.

Jakie seriale TVN obejrzymy na YouTube?

Dzięki akcji TVN-u użytkownicy obejrzą po kolei następujące produkcje serialowe:

  • „Chyłka – Zaginięcie” 13.08
  • „Kod Genetyczny” 20.08
  • „Odwróceni. Ojcowie i córki” 27.08
  • „Motyw” 03.09
  • „Pod powierzchnią” 10.09

Jeśli chodzi o pierwsze odcinki tych seriali, z powodzeniem obejrzymy je na profilach TVN i Playera na Facebooku, jak i na kanale YouTube TVN-u. Co ciekawe, stacja proponuje użytkownikom także wspólne oglądanie seriali, czyli tzw. watchparty.

Wyżej wymienione seriale są ciągle dostępne na serwisie Player.pl, przy czym musimy liczyć się z reklamami przed seansem jeśli nie mamy wykupionego pakietu na tej stronie. Najtańszy pakiet kosztować nas będzie 10 zł i dzięki niemu bez problemu obejrzymy ulubione seriale oraz kolejne odcinki bez irytujących przerw na reklamy. Warto podkreślić, że zorganizowana akcja tej stacji ma za zadanie zachęcić odbiorców do zapoznania się z oryginalnymi produkcjami TVN-u, które później zobaczymy w całości na stronie Player.pl. Pobieranie z YouTube jest możliwe dzięki specjalnym programom. Możemy cieszyć się dzięki temu serialami nawet bez bycia online.

Który serial TVN wybrać?

Wybór wśród tylu nowych seriali nie jest łatwy – wiele zależy od tego, jaka fabuła nas interesuje oraz od tego, jaki gust filmowy i serialowy posiadamy. Serial „Chyłka – Zaginięcie” to must have dla każdego czytelnika i fana twórczości Remigiusza Mroza. To właśnie na podstawie jego książek powstała produkcja kryminalno-obyczajowa opowiadająca o losach prawniczki Joanny Chyłki. „Kod genetyczny” z kolei przypadnie do gustu fanom zawiłych historii. ukazuje on zakazaną namiętność, gdzie ojciec i syn walczą o jedną kobietę. Znajdziemy tutaj nienawiść, miłość, tajemnice i zdrady.

Jeśli chodzi o serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” – jest to sensacyjna produkcja, która ukazuje losy gangstera i policjanta. „Motyw” natomiast okazuje, że każdy z nas jest zdolny do zła, zwłaszcza gdy ma ku temu motyw. W tym serialu kryminalnym grają kultowi aktorzy – Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska w rolach głównych. Kolejną propozycją TVN-u jest „Pod powierzchnią”, gdzie bohaterowie stają naprzeciw przeszłości i muszą się z nią rozliczyć. W sieci kłamstw nic nie jest oczywiste, a wydarzenia sprzed lat odciskają piętno na teraźniejszości bohaterów.

Podsumowując, warto zapoznać się z akcją TVN-u, która odnosi się do obejrzenia ulubionych seriali na YouTube całkowicie za darmo. Dzięki temu stacja liczy na przyciągnięcie widzów przed ekrany tabletów i laptopów, zachęcając ich do dalszego śledzenia losów serialowych bohaterów.