Integralną częścią kościoła jest liturgia, której towarzyszy nie tylko duchowa wartość, ale i dedykowane elementy wystroju oraz dodatków. W dzisiejszych czasach kościół poszukuje bardzo dobrej jakości ornatów, szat oraz dodatków , które zaprezentują celebrację i kunszt każdej mszy świętej. Czołową ofertą w tej branży jest nasza firma, której rolą jest obietnica najmocniejszej jakości materiałów, pełniących oczekiwania księży i parafii w całej Polsce.

Pasja dla liturgii i tradycji

Prowadzona przez nas działalność to poszanowanie kultury i tradycji kościoła. Zamiłowanie do haftu i oddanie, przekładają się na naszeszaty i produkty, które są nadzwyczajne pod względem wykonania, profesjonalnego haftu i skrupulatności w dbaniu o najmniejsze szczegóły. Każdy detal produkowanych ornatów, alb, szat czy dodatków liturgicznych jest starannie wykonany, uwzględniając wymagania i obrzędy kościoła . Nasze produkty doceniły najważniejsze obrzędy takie jak Światowe Dni Młodzieży oraz Światowe Spotkanie Rodzin w Dublinie z udziałem Ojca Świętego Franciszka , a także wiele innych mniejszych i większych wydarzeń podczas których realizowaliśmy ich oprawę.

Wyjątkowe wzornictwo

Skrupulatnie śledzimy najnowsze trendy w specjalności wzornictwa liturgicznego, natomiast zawsze uwzględniamy uznanie dla klasyki. Produkowane przez nas kolekcje posiadają jednocześnie tradycyjne wzory, które przetrwały wieki, jak i nowoczesne interpretacje, które wpisują się w dzisiejszy kontekst. Tym samym nasi klienci mogą podjąć decyzję zakupu w rozległej gamy stylów, które idealnie sprawdzą się w każdej liturgii. W naszej kolekcji można odnaleźć ornaty, szaty oraz dodatki liturgiczne na każdą uroczystość kościoła.

Jakość, na której można polegać

Naszym zadaniem jest zapewnienie produktów perfekcyjnej jakości. W produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, aby zadeklarować trwałość i komfort noszenia. Najdrobniejszy element, od haftów po zdobienia, jest precyzyjnie wykonany przez wykwalifikowanych pasjonatów, mających doświadczenie w wyszywaniu liturgicznych szat i dodatków.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że różnorodne parafie bądź klienci posiadają szczególne preferencje i wymagania. Z racji tego zachęcamy do skorzystania z usługi indywidualizacji naszych produktów. Klienci posiadają możliwość zmiany wielu dostępnych modeli. Oferujemy pomoc i niemal 30-letnie doświadczenie w produkcji ornatów, kompletów kielichowych, obrusów ołtarzowych i innych produktów wymaganych do pełnienia liturgii podczas beatyfikacji, konferencji, synodu, jubileuszu.–