Chcesz zachęcić dziecko do nauki? Przekonać je, że odrabianie lekcji może sprawiać przyjemność? Skompletuj mu wyjątkową wyprawkę szkolną. Wykorzystaj wspólne zdjęcia, fotografie z wakacji i wspomnienia rodzinnych uroczystości. Zamów oryginalne zeszyty, kredki i organizery, których wygląd zachęci ucznia do zdobywania wiedzy.

Zamów wyjątkowe zeszyty szkolne

Wyprawka szkolna to przede wszystkim komplet niezbędnych podręczników i zeszytów. Zadbaj o to, aby były estetycznie obłożone. O ile podręczniki są takie same dla wszystkich, to zeszyty mogą swym oryginalnym wyglądem zachęcać do pisania i czytania notatek. Wyjątkowe zeszyty i przeurocze fotonaklejki na okładki kupisz na cewe.pl. Ich wyjątkowość bierze się stąd, że zamawiając je, bierzesz udział w projekcie okładek przez to, że przesyłasz Wasze zdjęcia, które zostaną umieszczone na okładce. Niech to będą fotki z rodzinnych wakacji albo portrety ulubionego pupila. Patrząc na nie dziecko będzie pamiętać miłe chwile i uświadomi sobie, że po roku szkolnym będą kolejne przyjemne wakacje.

Wykorzystaj zainteresowania Twojego dziecka

Zamawiając zeszyty czy inne elementy wyprawki szkolnej, możesz przesłać zdjęcia, związane z zainteresowaniami ucznia. Twoje dziecko uwielbia sportowe auta? Marzy o udziale w rajdzie samochodów? Prześlij fotki ulubionych marek motoryzacyjnych do wydruku na zeszytach, naklejkach czy podkładce pod myszkę komputerową. A może obiecałeś dziecku udział w jakimś obozie, np. żeglarskim, w nagrodę za dobre wyniki w nauce? Wykorzystaj zdjęcia jachtów i krajobrazów jezior do zaprojektowania zeszytów szkolnych. Będą one na pewno świetną motywacją do nauki. Poza tym takie okładki wyglądają elegancko i na pewno żaden uczeń w klasie nie będzie miał takich samych.

Kup oryginalne planery, które ułatwią organizację nauki

Gdzie zaznaczać terminy sprawdzianów, aby były w widocznym miejscu dla dziecka i jego rodziców? Najlepiej na planerze lub kalendarzu ściennym. Możecie wspólnie zaprojektować jego wygląd, wybierając szablony i kolory, dostępne na stronie cewe.pl, wpisując dowolny tekst i dodając ulubione fotki. Aplikacja działa intuicyjnie i pozwala skonfigurować urocze kalendarze ścienne i planery nauki z miejscem na wpisanie notatek, terminów klasówek czy dodatkowych zajęć. Taki personalizowany organizer będzie świetnie harmonizował z wyglądem całej wyprawki z CEWE. Poza tym to bardzo praktyczny gadżet, a zarazem ozdoba dziecięcego pokoju.

Skompletuj praktyczne i ładne przybory plastyczne

Niezbędnym elementem wyprawki szkolnej są dobre długopisy i przybory plastyczne, a więc bloki rysunkowe i techniczne, farby akwarelowe i plakatowe oraz różne rodzaje kredek. Najmłodsi uczniowie korzystają też z kolorowych bloków. Do plac plastycznych potrzebują nożyczek i kleju biurowego. W piórniku starszego ucznia muszą być naostrzone ołówki i przybory do geometrii, czyli linijka, ekierka, kątomierz i cyrkiel.

Zamów niezbędne gadżety z rodzinnymi zdjęciami

Przydatne przedmioty, które umilą uczniowi czas spędzany w szkole, to personalizowany termos na herbatę i pudełko śniadaniowe. Tu również możecie wybrać ulubione zdjęcia rodzinne, wakacyjne, które zostaną umieszczone na gadżecie. Inne praktyczne gadżety, uławiające naukę, to:

Ciekawym pomysłem na uprzyjemnianie okresu nauki, jest dokumentowanie różnych wydarzeń szkolnych w postaci fotoksiążki ze zdjęciami ucznia, jego przyjaciół i kolegów z klasy. Taki album będzie za kilkanaście lat wspaniałą pamiątką z czasu wczesnej młodości.

Kompletowanie wyprawki szkolnej może być przyjemnością zarówno dla ucznia, jak i jego rodziców. Ciekawe wizualnie gadżety i personalizowane elementy wyprawki z CEWE ułatwią naukę Twojemu dziecku, a wspólne projektowanie umocni Waszą relację.