Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co kryje się za kulisami danej firmy? Chcesz poznać pracodawcę, jeszcze przed dołączeniem do jego zespołu? Czy chciałbyś zobaczyć prawdziwe doświadczenia pracowników, zanim podpiszesz umowę o pracę? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „tak”, to mamy dla Ciebie doskonałe narzędzie – portal WorkorNot.pl. Sprawdź, co mówią pracownicy!

Prawdziwe opinie o pracodawcach

WorkorNot.pl to miejsce, gdzie pracownicy mają szansę podzielić się szczerymi opiniami na temat swoich miejsc pracy. Nie znajdziesz tu obrazów sztucznie wykreowanych przez korporacje. To autentyczni ludzie dzielą się swoimi historiami o pracy: w sklepie, kwiaciarni, czy szkole nauki jazdy. Niektóre są pozytywne, inne zaś wskazują, co w firmie może wymagać poprawy. Każda z nich zaś działa na Twoją korzyść.

Pełne dopasowanie do firmy

Jednym z kluczowych elementów decydujących o zadowoleniu z pracy jest dopasowanie do kultury organizacyjnej firmy. Jednak żeby zdecydować, czy atmosfera w przedsiębiorstwie nam pasuje – trzeba najpierw ją poczuć, doświadczyć jej w jakiś sposób. W normalnych warunkach możliwe jest to dopiero wtedy, gdy spędzimy kilka dni w nowej pracy. Platforma Work or Not pozwala wejść do tego środowiska i na spokojnie się porozglądać – jeszcze zanim zdążysz wysłać do firmy swoje CV!

Ścieżka kariery

Część firm pieczołowicie przygotowuje dokładne ścieżki rozwoju dla każdego pracownika. Wszystko po to, aby utrzymać jego motywację do pracy i zyskać osobę, która z każdym rokiem w organizacji, staje się bardzo kompetentna. Jednak większość przedsiębiorstw unika tego tematu: rekrutacje przeprowadza na szybko, ponieważ pracownicy potrzebni są do wykonana konkretnego zadania teraz. Tym samym niespecjalnie zajmują się zastanawianiem, jak przebiegnie rozwój tego stanowiska. Jeśli zależy Ci na szkoleniu i ciągłym podnoszeniu kompetencji – warto rozglądać się za firmami, które wesprą Cię w tym postanowieniu.

Twoje bezpieczeństwo

Finalnie za wykonaną pracę każdy chce otrzymać wynagrodzenie. O ile przeważająca większość pracodawców to rozumie – niestety, nie jest to 100-procentową normą. Warto się choć trochę się zabezpieczyć i sprawdzić, czy firma, do której aplikujesz, jest wypłacalna. Zrobisz to zarówno poprzez dedykowane strony, określające stan spółek, jak i przedsiębiorstw. Możesz także sprawdzić, czy już opinii na ten temat nie napisali pracownicy firmy. Dobrze jest zapoznać się z takimi informacjami, zanim podpiszesz umowę o pracę.

Ty też możesz mieć wpływ

Portal WorkorNot.pl to nie tylko miejsce, gdzie czytasz opinie – to także przestrzeń, w której Ty sam możesz zostawić swój ślad. Podziel się swoimi doświadczeniami, oceniaj pracodawców i pomóż innym podjąć świadome decyzje dotyczące ich kariery zawodowej. Twoje zdanie naprawdę ma znaczenie. To właśnie dzięki Tobie ktoś może znaleźć swoje wymarzone miejsce pracy. Otwórz szeroko drzwi do świata pracy z Work or Not!