Jeśli aktywność sportowa nie jest Ci obca, to z pewnością wiesz, że każda dyscyplina rządzi się nieco odmiennymi prawami. Wymaga innych warunków i akcesoriów, indywidualnego podejścia do kwestii treningu i regeneracji, prawidłowej diety, aż wreszcie – przystosowanej odzieży, która pozwoli sprostać wszystkim stawianym oczekiwaniom i umożliwi stałe podnoszenie sportowej poprzeczki. Jako nowoczesna firma SMMASH doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko udoskonalamy nasze produkty, ale również doskonalimy ich portfolio – dając Ci trwałe, funkcjonalnie i niezawodne ubrania sportowe idealnie dobrane do sportu, który uprawiasz. Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla każdego bez wyjątku – stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas treningów i zawodów, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Chcesz je poznać? Zobacz, w jakich dyscyplinach sprawdza się odzież SMMASH!

#1 Sporty walki

Intensywny kontakt ze sparing partnerami czy rywalizacja “na całego” – bezpośrednio z mocnymi rywalami podczas profesjonalnych bądź amatorskich zawodów?

Nasza przygoda z projektowaniem i produkcją odzieży rozpoczęła się właśnie od sztuk walki, w tym: zapasów, muaythai czy MMA. Setki godzin spędzonych na: matach, ringach i w klatkach. A wszystko to miało na celu pomóc nam zrozumieć, że o postępach i finalnym wyniku sportowych zmagań decyduje nie tylko odpowiednie przygotowanie motoryczne, kondycja, siła oraz charakter, ale również – perfekcyjnie stworzona odzież.

Dlaczego ubrania SMMASH sprawdzają się w sportach walki i nie tylko?

Podczas ich tworzenia stawiamy nie tylko na wyjątkowy styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Sportowe ubrania od marki SMMASH to w dodatku jeszcze:

  • Trwały nadruk i solidna konstrukcja, które sprawiają, że nawet po bardzo intensywnych treningach – ubrania SMMASH nadal prezentują się idealnie. Mają żywy kolor, a ich wygląd zewnętrzny nie ulega uszkodzeniom.
  • Elastyczność i dopasowanie do sylwetki, które zapewniają lekkość i pełną swobodę ruchu – bez żadnych trudności .
  • Komfort i bezpieczeństwo, dzięki antybakteryjnej technologii, która powstrzymuje uciążliwe zapachy i hamuje rozwój szkodliwych związków.

#2 Biegi z przeszkodami

Doświadczenia zdobyte podczas treningów sztuk walki znalazły swoje przełożenie również w innych dyscyplinach sportowych, w których komfort, swoboda ruchu oraz wytrzymałość, pełnią bardzo ważną rolę.

To dzięki nim projektujemy specjalne kolekcje odzieży OCR, które są nie tylko trwałe i komfortowe, ale także – zapewniają pełną funkcjonalność, która wpływa na umiejętności radzenia sobie z nieprzyjemnościami i trudnymi warunkami (bez względu na czas, miejsce, porę czy warunki pogodowe).

#3 Tradycyjne biegi uliczne i terenowe

Pamiętajmy, również o “zwykłych” biegaczach, którzy preferują klasyczne odcinki – czyli takie, które nie komplikują zaplanowanej trasy biegowej. Specjalnie dla nich stworzyliśmy specjalną odzież biegową, która jest przewiewna, komfortowa, wytrzymała, a przede wszystkim – sprzyja pokonywaniu nie przeszkód, a po prostu – kolejnych sportowych granic. Nadaje się perfekcyjne do biegów typu trail, szybkich przebieżek na krótszych dystansach, jak i pokonywania maratonów.

#4 Crossfit, fitness i trening siłowy

Kolejnym ważnym elementem, jest wszechstronna odzież sportowa, która może Ci towarzyszyć na siłowni, na sali fitness, czy na wyznaczonych przez Ciebie przyrządach sportowych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się dla Ciebie jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Skup się na treningu, a SMMASH zajmie się resztą. Przetestuj naszą odzież dedykowaną konkretnym dyscyplinom i zacznij spełniać swoje sportowe ambicje już teraz! Zapraszamy, Strona Główna sklepu internetowego pomoże Ci znaleźć to czego poszukujesz; w szybki i łatwy sposób.