W wielu salach konferencyjnych czy biurach, stosowana jest zmywalna tablica np. tablica magnetyczna suchościeralna, do której w zestawie możesz kupić także magnesy czy markery.

  • Jakie zalety mają tablice suchościeralne?
  • Czym są dokładnie tablice suchościeralne?
  • Gdzie może być stosowana tablica suchościeralna?
  • Czy najlepsza jest tablica magnetyczna, a może inne tablice?

Suchościeralna tablica – nie tylko tablice suchościeralne magnetyczne

Tablica jako taka kojarzy nam się zwykle z dużym narzędziem, widzianym w szkołach, po których pisaliśmy kredą. Dziś, popularne tablice suchościeralne to narzędzie, gdzie możesz przedstawić wizualnie swoje pomysły, plany, instrukcje. Tablice takie są stosowane w salach konferencyjnych, placówkach oświatowych, biurach, na uczelniach, a nawet w domu. Ich rozmiary i estetyka na przestrzeni lat się zmieniły na tyle, ze można dopasować do każdego wnętrza.

Same tablice znajdują różne zastosowania – do przedstawiania planów, prowadzenia szkoleń, a czasami także jako zabawa dla naszych pociech. Najczęściej spotykane są tablice ścienne, ich rodzai jest sporo i dzisiaj wyglądają już bardzo efektownie, następnie.na stojaku tak zwane flipcharty, które posiadają kółka i często są składane, możliwe jest ich przemieszczanie i funkcjonalne przechowywanie. Sprawdzą się idealnie w mniejszych salach lub do prac w grupach.

Tablice suchościeralne są praktyczne, łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe. Porządne tablice suchościeralne posiadają długoletnie gwarancje na powierzchnie, dzięki temu masz pewność, że taka tablica przetrwa wiele.

Produkty takie jak tablice suchościeralne można kupić w różnych wariantach, różnych rozmiarach, z półką, jest też wersja z krawędzią zabezpieczoną nakładką, ze szklaną krawędzią, cienkie, grubsze, a nawet w różnych kolorach. W ofercie ofix.pl znajdziesz tablice obrotowo-jezdne, tablice magnetyczne, tablice szklane, tablice stalowe, tablice ceramiczne, tablice melaminowe.

Gdy kupisz tablicę, przydadzą ci się akcesoria

Tablice służą oczywiście do pisania, zatem z łatwością kupisz do niej różnorodne akcesoria, które znacznie ułatwią ci pracę.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów tj. kolorowe markery, gąbki, magnesy, wielobarwne karteczki, karteczki samoprzylepne. Masz możliwość wyboru spośród wielu kolorów i kształtów, dzięki czemu znacznie urozmaicisz swoja prezentację.

Czasem, w sklepie internetowym, możesz kupić tablice w komplecie z wybranymi akcesoriami, co jest jeszcze bardziej korzystne.

Konserwacja tablicy. Gdzie kupić tablicę magnetyczną?

Jeśli chodzi o trwałość tablicy, wynika ona już z samej jej konstrukcji, ale z pewnością przyda się także odpowiednia konserwacja.

Tablica suchościeralna, służy do czyszczenia na sucho za pomocą np. magnetycznej gąbki. Nie ścieraj jej zatem na mokro.

Poza tym, raz dziennie powierzchnia tablicy powinna być przetarta specjalnym płynem do czyszczenia tablic. Dzięki temu marker nie będzie zostawiał zaschniętych śladów, a tablica posłuży dłużej.

Jeśli chcesz kupić najwyższej jakości produkty, zapraszamy cię serdecznie na stronę naszego sklepu.