Każdy człowiek powinien znać przynajmniej jeden język obcy. Najbardziej uniwersalny jest niewątpliwie język angielski. Dzięki jego znajomości można zasadniczo porozumiewać się na całym świecie. Tutaj polecamy Wam ofertę BRITISH CENTRE. Warto dowiedzieć się więcej na jej temat.

Oferta szkoły językowej BRITISH CENTRE – nauka dostosowana do każdego ucznia

Oferta szkoły językowej BRITISH CENTRE jest naprawdę bogata. Dedykowana jest zarówno dla dzieci młodszych i starszych, jak i osób dorosłych. W końcu nigdy nie jest za późno, by nauczyć się języka obcego. Nasi lektorzy to doświadczeni native speakerzy, którzy posiadają doświadczenie w nauczaniu, ale też znają język angielski w sposób perfekcyjny. Uczą nie tylko gramatyki, ale też prawidłowej wymowy oraz akcentu. Zajęcia dla dzieci mogą mieć formę zabawy. W ten prosty sposób dzieciaki chętniej będą się uczyć, ale też zapamiętywać. Również osoby dorosłe powinny skorzystać z naszej oferty. Dzięki znajomości angielskiego będą mogli porozumiewać się w języku angielskim podczas wyjazdów wakacyjnych. Język angielski często jest wymagany przez pracodawcę, a więc jego znajomość jest wręcz obowiązkowa. Jeżeli chcecie piąć się po szczeblach kariery, to oczywiście musicie znać język angielski. Warto zapisać się na lekcje także w momencie, gdy myślicie o zmianie ścieżki zawodowej i chcecie poznać język angielski branżowy.

Bogata oferta idealna właśnie dla Ciebie

Szkoła językowa BRITISH CENTRE wyróżnia się bogatą ofertą. Można zapisać się zarówno na zajęcia stacjonarne, jak i online. Dostępne są także bardzo intensywne kursy wakacyjne. Dodatkowo szkoła BRITISH CENTRE jest jedną z nielicznych placówek, która jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge. Szkoła może przeprowadzić także szkolenia biznesowe i doradztwo. Takie programy rozwojowe prowadzone są przez doświadczonych trenerów. Specjalizują się oni w technikach sprzedaży, ale i obsługi klienta czy w prowadzeniu negocjacji. Jednocześnie nauka odbywa się w sposób bezstresowy i jest dostosowana do potrzeb każdego ucznia. Zajęcia prowadzone są w grupach. Szkoła przygotowała też autorski program nauki dla dzieci w wieku od 2 lat. Wymiar zajęć jest uzależniony od wieku dziecka. Podczas zajęć wykorzystuje się multimedia oraz nowoczesne techniki dydaktyczne.