Zbliżający się Dzień Babci to idealna okazja na wręczenie wartościowego prezentu, który ucieszy i wzruszy, ale przede wszystkim pomoże okazać pamięć i przywiązanie. Jak znaleźć ten idealny prezent dla babci, by dobrze uczcić jej święto?

Na jaki prezent się zdecydować?

Co zrobić, gdy brakuje pomysłu na prezent? Zamiast kupować coś, co okaże się nietrafionym podarkiem lepiej sięgnąć po uniwersalny prezent pasujący do każdych okoliczności. Jednym z takich podarunków jest kosz prezentowy, który wygląda efektownie, a przy tym prezentuje bardzo bogatą zawartość. Spośród gotowych koszy prezentowych, jakie dostępne są na stronie NAPU jest do wyboru sporo opcji, a każda z nich jest wyjątkowa. W asortymencie znajdują się kosze z butelkami jakościowego alkoholu lub bez. Pozostała zawartość to przede wszystkim słodycze, które niemal zawsze są uniwersalnym podarunkiem dla każdego, niezależnie od płci, czy wieku. W koszach znaleźć można także słoiczki z miodem i konfiturami, czy opakowania z kawą lub herbatą. Wszystko to w bardzo eleganckiej otoczce, dzięki czemu prezent cieszy nie tylko zawartością, ale też wysoką estetyką wykonania. Podarunki są zapakowane w eleganckie kraftowe pudełka, drewniane skrzynki, lub wiklinowe walizki, które mogą okazać się przydatne również po opróżnieniu z zawartości.

Jak spersonalizować upominek dla Babci?

Co zrobić, by prezent dla babci stał się bardziej osobisty? Jest na to prosty, ale bardzo efektowny sposób. Zamawiając kosz prezentowy na NAPU można skorzystać z opcji personalizacji, wśród których znajduje się wybór zawieszki, bileciku lub dodanie do podarunku kartki z własnym tekstem życzeń. Najciekawszą z możliwości personalizacji prezentu jest dołączenie do niego swojego prywatnego zdjęcia. Fotografię przesłać można ze swojej galerii w momencie składania zamówienia. Spersonalizowany kosz prezentowy to elegancki i wartościowy prezent dla babci.

Trafiony prezent dla każdej babci

Czasami mimo bardzo dobrych chęci łatwo o zakup prezentu, który okazuje się nietrafiony. Perfumy, kosmetyki, to bardzo ryzykowne pomysły, gdyż każdy ma inne upodobania co do zapachów i produktów pielęgnacyjnych. Sprzęty i akcesoria domowe są z kolei praktycznym podarunkiem, który nie zawsze wypada dawać, przy wyjątkowych okazjach, jeśli nie wiemy, czy dana osoba sobie wyraźnie tego życzy. Stąd też kosz prezentowy jest dobrą i bezpieczną opcją, gdyż zawsze okazuje się trafionym prezentem i daje wiele radości.

Darmowa wysyłka już w 24h!

Dzięki firmie NAPU można kupić prezent, nawet gdy brakuje już na to czasu. Zamówiony kosz otrzymać można w 24h, co więcej wysyłki zamówień są darmowe. Zdarzyło ci się zapomnieć o Dniu Babci? Kosz prezentowy pomoże ci uratować sytuację, a przy tym z pewnością okaże się trafionym prezentem.